Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Transfer Özil naar Fenerbahçe eindelijk rond

Transfer Özil naar Fenerbahçe eindelijk rond

LONDEN (ANP) - De transfer van middenvelder Mesut Özil naar Fenerbahçe is eindelijk rond. Dat meldt zijn oude club Arsenal waarvoor de voormalig Duits international sinds 2013 uitkwam. Özil kwam in Londen al sinds de hervatting van het afgelopen seizoen na de coronapauze niet meer aan spelen toe. Zelf liet hij vorige week al optekenen dat het Turkse Fenerbahçe zijn nieuwe club wordt.

"Ik bedank de club voor de geweldige tijd die ik heb gehad", liet Özil optekenen. "Ik zal altijd dankbaar zijn voor de steun die ik hier vanuit de club en van de fans heb gevoeld." Özil (32) heeft al sinds maart geen wedstrijd meer gevoetbald. Hij behoorde in Londen tot de grootverdieners. Onder Arsène Wenger was hij een van de bepalende spelers, maar diens opvolger Unai Emery hield hem al regelmatig op de bank. Huidig trainer Mikel Arteta nam Özil niet op in zijn selectie, de Spanjaard voerde "voetbalredenen' als oorzaak aan. "De successen die de club met Özil heeft behaald, behoren voor altijd tot de geschiedenis van de club", aldus Arteta.

Fenerbahçe kwam niet veel later met de melding dat Özil een contract voor 3,5 jaar heeft getekend. De middenvelder kreeg in Duitsland veel kritiek nadat hij zich kort voor het WK van 2018 had laten fotograferen met de omstreden Turkse president Recep Tayyip Erdogan, die een jaar later ook als getuige op zijn huwelijk fungeerde. Hij besloot niet meer voor Duitsland te willen uitkomen.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

9 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

9 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden