Transavia verlengt annuleringsperiode vluchten
SCHIPHOL (ANP) - Transavia annuleert alle geplande vluchten tot en met 15 april. De luchtvaartmaatschappij kondigde al eerder aan haar vluchten tot 5 april niet uit te voeren. Vrijdag is besloten de periode met tien dagen te verlengen.
"De toenemende restricties en maatregelen vanuit Nederland én de landen van onze bestemmingen leggen ons steeds meer beperkingen op. Omdat dit onzekerheid creëerde, hebben wij besloten voor een langere periode duidelijkheid te scheppen voor onze passagiers en partners op de langere termijn", aldus Transavia. De luchtvaartmaatschappij zal per week besluiten of deze termijn wordt verlengd. De passagiers worden hierover geïnformeerd en ontvangen een voucher ter hoogte van de waarde van hun reis.
Het uitvoeren van vluchten voor het repatriëren van gestrande passagiers wordt waar nodig voortgezet.
Meer uit Binnenland
MALDEN (ANP) - De eerste agenten die afkwamen op de verdachte situatie bij een woning in Overasselt zijn direct beschoten. Dat zei Jolanda Aalbers, plaatsvervangend politiechef van eenheid Oost-Nederland, tijdens een persconferentie. Twee agenten raakten gewond. Ze verblijven nog in het ziekenhuis, maar zijn buiten levensgevaar.
26 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het aantal losse pakketjes dat vanuit China Nederland binnenkomt, is met bijna de helft afgenomen sinds op 1 juli een extra invoerheffing werd ingevoerd. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van de Douane die staatssecretaris Eelco Eerenberg (Financiën) tijdens een Kamerdebat heeft bekendgemaakt.
27 minuten geledenMALDEN (ANP) - Burgemeester Joerie Minses van de gemeente Heumen, waar Overasselt onder valt, overweegt de woning die doelwit was te sluiten. Het huis aan de Ewijkseweg werd in de nacht van maandag op dinsdag belaagd door een groep gewapende mensen. "Ik heb hier nog geen beslissing over genomen", zei de burgemeester tijdens een persconferentie. "Maar dit kan zo niet langer. Ik heb alleen nog geen sluitende oplossing."
42 minuten geledenMALDEN (ANP) - Onder de 34 mensen die zijn aangehouden in verband met de schietpartij in Overasselt zijn Fransen, Belgen, Algerijnen en Nederlanders. Dat zei Monique Vinkesteijn, plaatsvervangend hoofdofficier van het parket Oost-Nederland van het Openbaar Ministerie tijdens een persconferentie. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij moord en doodslag, poging tot moord en doodslag en het voorbereiden van een ontvoering. Ze verwacht nog meer aanhoudingen.
1 uur geledenOVERASSELT (ANP) - De politie heeft dinsdag 34 mensen aangehouden na het geweld in het Gelderse Overasselt. Agenten hebben de personen op verschillende plaatsen aangehouden, onder meer in een nabijgelegen maisveld en tijdens acties bij het station van Nijmegen en op de snelwegen A73 en A76 in Limburg. Ook zijn meerdere wapens en voertuigen in beslag genomen.
1 uur geledenMALDEN (ANP) - De man die dinsdagochtend is omgekomen bij een schietpartij in Overasselt is een 51-jarige man uit Wijchen. Dat zei Jolanda Aalbers, plaatsvervangend politiechef bij de eenheid Oost-Nederland, tijdens een persconferentie.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima, prinses Beatrix en prinses Amalia gaan volgende week woensdag naar de uitvaart van koning Harald van Noorwegen. Dat maakte de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) dinsdag bekend.
1 uur geleden