Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Transavia breidt vluchtschema verder uit

Transavia breidt vluchtschema verder uit

SCHIPHOL (ANP) - Transavia breidt haar vluchtschema in juni verder uit met twintig bestemmingen. Eerder werd al bekend dat de Nederlandse luchtvaartmaatschappij vanaf 4 juni gaat vliegen vanaf Amsterdam op zes bestemmingen in Griekenland, Portugal en Spanje. Daar komen op 18 juni bestemmingen bij in Spanje, Griekenland, Italië, Frankrijk, Slovenië, Kroatië, Servië en IJsland.

De vluchten naar die bestemmingen vertrekken dan niet alleen vanaf Schiphol, maar ook vanaf de luchthavens in Rotterdam en Eindhoven.

Transavia verwacht dat het aantal vluchten zal stijgen van 23 per week begin juni tot 175 vluchten eind juni. In juli en augustus verwacht de luchtvaartmaatschappij weer een groot aantal vluchten en bestemmingen aan het schema toe te voegen.

Transavia benadrukt dat aan boord en op de grond de nodige hygiënemaatregelen zijn genomen om vliegen zo veilig mogelijk te maken.

Meer uit Financieel

FNV: acties bij ABN AMRO na mislukte cao-onderhandelingen

AMSTERDAM (ANP) - Medewerkers van ABN AMRO gaan naar verwachting op "hele korte termijn" actievoeren na een vastgelopen cao-overleg, zegt FNV-bestuurder Bob Bolte. De vakbond had het bankconcern een ultimatum gesteld dat dinsdagochtend afliep. FNV vindt het loonbod te laag en is tegen de verplichte kantooraanwezigheid die ABN AMRO wil invoeren om gemiddeld de helft van de tijd op kantoor te werken.

4 minuten geleden
Overheid ontvangt eerste compensatieverzoeken vuurwerkverkopers

DEN HAAG (ANP) - De eerste aanvragen voor compensatie door vuurwerkverkopers druppelen binnen. Winkeliers die voorheen vuurwerk verkochten voor de jaarwisseling kunnen vanaf dinsdag geld vragen voor de winst die ze dit jaar mislopen, nu particulieren geen vuurwerk meer mogen afsteken met oud en nieuw.

5 minuten geleden
Hardt Hyperloop maakt doorstart met miljoeneninvestering

ROTTERDAM (ANP) - Hardt Hyperloop krijgt een miljoeneninvestering en maakt daarmee een doorstart na het faillissement in maart. Volgens Hardt Hyperloop werd de investeringsronde van meerdere miljoenen euro's geleid door de Amerikaanse investeerder Green Rock. Ook diverse bestaande investeerders en aandeelhouders van Hardt Hyperloop doen mee.

10 minuten geleden
Kledingarbeiders in Bangladesh zetten protest om meer loon voort

DHAKA (ANP/AFP/BLOOMBERG) - De gewelddadige protesten van kledingarbeiders in Bangladesh die een loonsverhoging eisen, zijn de vierde dag ingegaan. De demonstranten blijven op straat, ondanks de aankondiging van de regering dat er een commissie komt om het minimumloon in de belangrijke kledingsector van het land te herzien.

14 minuten geleden
Brussel geeft goedkeuring aan Chinese overname MediaMarkt-moeder

BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie geeft goedkeuring aan de overname van Ceconomy, het Duitse moederconcern van de elektronicaketens MediaMarkt en Saturn, door het Chinese webshopbedrijf JD.com. JD.com kondigde vorig jaar aan het in Düsseldorf gevestigde Ceconomy te kopen voor ongeveer 2,2 miljard euro. Ceconomy wordt sinds dit jaar geleid door de Nederlander Remko Rijnders.

15 minuten geleden
Centrale banken kochten veel goud in derde kwartaal

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Centrale banken hebben in het derde kwartaal van 2026 per saldo 321 ton goud aangekocht. Dat is een stijging van 42 procent op jaarbasis en de grootste hoeveelheid op kwartaalbasis sinds het laatste kwartaal van 2024. Dat meldt goudbrancheorganisatie World Gold Council (WGC).

1 uur geleden
Landen moeten opvolger Lagarde uiterlijk vrijdag indienen bij EU

BRUSSEL (ANP) - EU-lidstaten moeten uiterlijk vrijdag laten weten wie zij voordragen als opvolger van voorzitter Christine Lagarde van de Europese Centrale Bank (ECB). Zij kondigde vorige week haar vertrek aan per 7 februari. De voorzitter van de Eurogroep, Kyriakos Pierrakakis, heeft de lidstaten gevraagd hun voordrachten uiterlijk vrijdag bij hem in te dienen. Dat laat een woordvoerder van de Eurogroep weten.

3 uur geleden