Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainingskamp in eigen land bevalt PSV-coach Bosz goed

Trainingskamp in eigen land bevalt PSV-coach Bosz goed

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft een goed gevoel overgehouden aan het trainingskamp van PSV in eigen land. In tegenstelling tot voorgaande seizoenen vertrok de Eindhovense voetbalclub deze keer tijdens de korte winterstop niet naar het buitenland.

"De periode tussen de laatste wedstrijd van vorig jaar en de eerste wedstrijd van dit jaar was wel heel erg kort", aldus Bosz. "Anders waren we dinsdag of woensdag teruggekomen uit het buitenland, uit een land met een andere temperatuur. Daarom besloten we hier te blijven. Dat is prima gegaan, op gisteren na misschien met de sneeuw."

PSV speelde met de selectie een onderlinge oefenwedstrijd. Ook dat is Bosz goed bevallen. "Ik vind dat dat uitstekend kan. Ik ben dan de scheidsrechter en doe dat foutloos", grapte de coach. "Bij een vrije trap wordt niet lang geouwehoerd, die moet meteen worden genomen. Na een doelpunt wordt er niet gejuicht, gaan de spelers niet naar de supporters toe. Na vijftien seconden wordt er alweer gespeeld, in een normale wedstrijd duurt dat altijd wel een minuut. De nettospeeltijd gaat dus omhoog."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

4 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

4 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

11 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

11 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

13 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

18 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden