Trainingskamp in eigen land bevalt PSV-coach Bosz goed
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft een goed gevoel overgehouden aan het trainingskamp van PSV in eigen land. In tegenstelling tot voorgaande seizoenen vertrok de Eindhovense voetbalclub deze keer tijdens de korte winterstop niet naar het buitenland.
"De periode tussen de laatste wedstrijd van vorig jaar en de eerste wedstrijd van dit jaar was wel heel erg kort", aldus Bosz. "Anders waren we dinsdag of woensdag teruggekomen uit het buitenland, uit een land met een andere temperatuur. Daarom besloten we hier te blijven. Dat is prima gegaan, op gisteren na misschien met de sneeuw."
PSV speelde met de selectie een onderlinge oefenwedstrijd. Ook dat is Bosz goed bevallen. "Ik vind dat dat uitstekend kan. Ik ben dan de scheidsrechter en doe dat foutloos", grapte de coach. "Bij een vrije trap wordt niet lang geouwehoerd, die moet meteen worden genomen. Na een doelpunt wordt er niet gejuicht, gaan de spelers niet naar de supporters toe. Na vijftien seconden wordt er alweer gespeeld, in een normale wedstrijd duurt dat altijd wel een minuut. De nettospeeltijd gaat dus omhoog."
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - De nederlaag van het Nederlands elftal tegen Marokko na strafschoppen is de schuld van Ronald Koeman. Dat zei Zlatan Ibrahimović, die veel wedstrijden op het WK voor de Amerikaanse televisiezender FOX analyseert.
24 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong vindt dat het Nederlands elftal een teleurstellend WK achter de rug heeft. "Het is moeilijk om nu al te zeggen waar het aan lag en alles te analyseren. Ik heb een leeg gevoel nu. Welk cijfer ik dit toernooi zou geven? Dat weet ik niet. We gaan er in de eerste knock-outronde al uit, dat is niet iets waar je op hoopt. Dit is natuurlijk onvoldoende", sprak de middenvelder in het Monterrey Stadium in Guadalupe na de nederlaag in de zestiende finales tegen Marokko.
25 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk nam geen strafschop voor het Nederlands elftal tegen Marokko omdat hij kramp had. Dat vertelde Ronald Koeman vlak na de uitschakeling van Oranje in de zestiende finale op het WK tijdens een persconferentie.
27 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - De vroege uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal is hard aangekomen bij Jan Paul van Hecke. "Ik ben helemaal leeg", sprak de verdediger van het Nederlands elftal na de nederlaag na strafschoppen tegen Marokko.
57 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft geen spijt van zijn beslissing om met vijf verdedigers tegen Marokko te spelen op het WK. "Als we deze wedstrijd mogen overspelen, dan zou ik het weer doen", zei hij na een nederlaag na strafschoppen in de zestiende finale van het WK tegen Marokko.
58 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman wilde het vlak na uitschakeling van het Nederlands elftal door Marokko op het WK niet over zijn toekomst bij de nationale ploeg hebben. "Ik heb daar wel mijn gedachten over", zei de bondscoach na de nederlaag na strafschoppen.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk kwam tot een opvallende conclusie vlak na de uitschakeling door Marokko in de zestiende finale van het WK na strafschoppen. "Ik denk dat het strijdplan werkte", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd.
1 uur geleden