Trainingskamp in eigen land bevalt PSV-coach Bosz goed
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft een goed gevoel overgehouden aan het trainingskamp van PSV in eigen land. In tegenstelling tot voorgaande seizoenen vertrok de Eindhovense voetbalclub deze keer tijdens de korte winterstop niet naar het buitenland.
"De periode tussen de laatste wedstrijd van vorig jaar en de eerste wedstrijd van dit jaar was wel heel erg kort", aldus Bosz. "Anders waren we dinsdag of woensdag teruggekomen uit het buitenland, uit een land met een andere temperatuur. Daarom besloten we hier te blijven. Dat is prima gegaan, op gisteren na misschien met de sneeuw."
PSV speelde met de selectie een onderlinge oefenwedstrijd. Ook dat is Bosz goed bevallen. "Ik vind dat dat uitstekend kan. Ik ben dan de scheidsrechter en doe dat foutloos", grapte de coach. "Bij een vrije trap wordt niet lang geouwehoerd, die moet meteen worden genomen. Na een doelpunt wordt er niet gejuicht, gaan de spelers niet naar de supporters toe. Na vijftien seconden wordt er alweer gespeeld, in een normale wedstrijd duurt dat altijd wel een minuut. De nettospeeltijd gaat dus omhoog."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
2 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
20 uur geleden