Trainingskamp in eigen land bevalt PSV-coach Bosz goed
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft een goed gevoel overgehouden aan het trainingskamp van PSV in eigen land. In tegenstelling tot voorgaande seizoenen vertrok de Eindhovense voetbalclub deze keer tijdens de korte winterstop niet naar het buitenland.
"De periode tussen de laatste wedstrijd van vorig jaar en de eerste wedstrijd van dit jaar was wel heel erg kort", aldus Bosz. "Anders waren we dinsdag of woensdag teruggekomen uit het buitenland, uit een land met een andere temperatuur. Daarom besloten we hier te blijven. Dat is prima gegaan, op gisteren na misschien met de sneeuw."
PSV speelde met de selectie een onderlinge oefenwedstrijd. Ook dat is Bosz goed bevallen. "Ik vind dat dat uitstekend kan. Ik ben dan de scheidsrechter en doe dat foutloos", grapte de coach. "Bij een vrije trap wordt niet lang geouwehoerd, die moet meteen worden genomen. Na een doelpunt wordt er niet gejuicht, gaan de spelers niet naar de supporters toe. Na vijftien seconden wordt er alweer gespeeld, in een normale wedstrijd duurt dat altijd wel een minuut. De nettospeeltijd gaat dus omhoog."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden