Trainingskamp in eigen land bevalt PSV-coach Bosz goed
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft een goed gevoel overgehouden aan het trainingskamp van PSV in eigen land. In tegenstelling tot voorgaande seizoenen vertrok de Eindhovense voetbalclub deze keer tijdens de korte winterstop niet naar het buitenland.
"De periode tussen de laatste wedstrijd van vorig jaar en de eerste wedstrijd van dit jaar was wel heel erg kort", aldus Bosz. "Anders waren we dinsdag of woensdag teruggekomen uit het buitenland, uit een land met een andere temperatuur. Daarom besloten we hier te blijven. Dat is prima gegaan, op gisteren na misschien met de sneeuw."
PSV speelde met de selectie een onderlinge oefenwedstrijd. Ook dat is Bosz goed bevallen. "Ik vind dat dat uitstekend kan. Ik ben dan de scheidsrechter en doe dat foutloos", grapte de coach. "Bij een vrije trap wordt niet lang geouwehoerd, die moet meteen worden genomen. Na een doelpunt wordt er niet gejuicht, gaan de spelers niet naar de supporters toe. Na vijftien seconden wordt er alweer gespeeld, in een normale wedstrijd duurt dat altijd wel een minuut. De nettospeeltijd gaat dus omhoog."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
15 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
23 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
1 dag geleden