Trainers van FC Twente en FC Groningen zitten ziek thuis
ENSCHEDE (ANP) - Vlak voor het speelweekeinde in de Eredivisie zitten de trainers Ron Jans (FC Twente) en Danny Buijs (FC Groningen) ziek thuis. Beide clubs rekenen erop dat hun trainers dit weekeinde wel langs de lijn aanwezig zijn. FC Twente neemt het zaterdagavond voor eigen publiek op tegen hekkensluiter PEC Zwolle, FC Groningen speelt zondag in De Galgenwaard tegen FC Utrecht.
Jans ontbrak vrijdag op de training, net als zijn assistent Andries Ulderink. Ivar van Dinteren, de tweede assistent, leidde daarom de training. "Hoogstwaarschijnlijk zijn Andries en Ron er zaterdag tegen Zwolle gewoon weer bij", zei Van Dinteren. FC Twente, de nummer 5 van de ranglijst, mist de geschorste Michal Sadilek. Aanvoerder Wout Brama keerde deze week na lang blessureleed terug op het trainingsveld, maar ontbreekt nog tegen Zwolle.
Buijs ontbrak de afgelopen dagen op de training bij FC Groningen. Zijn assistent Adrie Poldervaart bereidt de ploeg voor op het duel met FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
7 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
8 uur geleden