Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainers van FC Twente en FC Groningen zitten ziek thuis

Trainers van FC Twente en FC Groningen zitten ziek thuis

ENSCHEDE (ANP) - Vlak voor het speelweekeinde in de Eredivisie zitten de trainers Ron Jans (FC Twente) en Danny Buijs (FC Groningen) ziek thuis. Beide clubs rekenen erop dat hun trainers dit weekeinde wel langs de lijn aanwezig zijn. FC Twente neemt het zaterdagavond voor eigen publiek op tegen hekkensluiter PEC Zwolle, FC Groningen speelt zondag in De Galgenwaard tegen FC Utrecht.

Jans ontbrak vrijdag op de training, net als zijn assistent Andries Ulderink. Ivar van Dinteren, de tweede assistent, leidde daarom de training. "Hoogstwaarschijnlijk zijn Andries en Ron er zaterdag tegen Zwolle gewoon weer bij", zei Van Dinteren. FC Twente, de nummer 5 van de ranglijst, mist de geschorste Michal Sadilek. Aanvoerder Wout Brama keerde deze week na lang blessureleed terug op het trainingsveld, maar ontbreekt nog tegen Zwolle.

Buijs ontbrak de afgelopen dagen op de training bij FC Groningen. Zijn assistent Adrie Poldervaart bereidt de ploeg voor op het duel met FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

1 uur geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

11 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

13 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

15 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

15 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

21 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

23 uur geleden