Trainers van FC Twente en FC Groningen zitten ziek thuis
ENSCHEDE (ANP) - Vlak voor het speelweekeinde in de Eredivisie zitten de trainers Ron Jans (FC Twente) en Danny Buijs (FC Groningen) ziek thuis. Beide clubs rekenen erop dat hun trainers dit weekeinde wel langs de lijn aanwezig zijn. FC Twente neemt het zaterdagavond voor eigen publiek op tegen hekkensluiter PEC Zwolle, FC Groningen speelt zondag in De Galgenwaard tegen FC Utrecht.
Jans ontbrak vrijdag op de training, net als zijn assistent Andries Ulderink. Ivar van Dinteren, de tweede assistent, leidde daarom de training. "Hoogstwaarschijnlijk zijn Andries en Ron er zaterdag tegen Zwolle gewoon weer bij", zei Van Dinteren. FC Twente, de nummer 5 van de ranglijst, mist de geschorste Michal Sadilek. Aanvoerder Wout Brama keerde deze week na lang blessureleed terug op het trainingsveld, maar ontbreekt nog tegen Zwolle.
Buijs ontbrak de afgelopen dagen op de training bij FC Groningen. Zijn assistent Adrie Poldervaart bereidt de ploeg voor op het duel met FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
5 uur geleden