Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainers Ten Hag, Slot, Jans, Oosting en Van Wonderen genomineerd

Trainers Ten Hag, Slot, Jans, Oosting en Van Wonderen genomineerd

GARDEREN (ANP) - De trainers Erik ten Hag, Arne Slot, Ron Jans, Joseph Oosting en Kees van Wonderen maken kans op de Rinus Michels Award. De trainersvakbond Coaches Betaald Voetbal (CBV) heeft deze vijf genomineerd voor de prijs voor de trainer/coach van het jaar in de Eredivisie. Vorig jaar kreeg Ajax-trainer Ten Hag de Rinus Michels Award voor de derde keer, na 2016 en 2019.

Onder leiding van Ten Hag veroverde Ajax dit seizoen opnieuw de landstitel. De Amsterdamse ploeg verloor de strijd om de Johan Cruijff-schaal en de KNVB-beker van PSV. Roger Schmidt, de trainer van PSV, is niet genomineerd. Ten Hag werkt komend seizoen bij Manchester United.

Slot leidde Feyenoord in zijn eerste seizoen naar de derde plek in de Eredivisie én naar de finale van de Conference League. De Rotterdammers nemen het woensdag in de Albanese hoofdstad Tirana in de finale op tegen AS Roma. Jans eindigde met FC Twente als vierde, waardoor de club uit Enschede zich plaatste voor de Europa League. Oosting werd met RKC Waalwijk tiende in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer in het betaalde voetbal. Van Wonderen maakte met het gepromoveerde Go Ahead Eagles tot de laatste speeldag kans op deelname aan de play-offs om Europees voetbal. De oud-international stapt nu over naar sc Heerenveen.

In de Keuken Kampioen Divisie zijn Dick Lukkien (FC Emmen), Wim Jonk (FC Volendam), Marinus Dijkhuizen (Excelsior) en Rob Penders (FC Eindhoven) genomineerd voor de prijs van trainer/coach van het jaar. Alle hoofdtrainers uit het betaalde voetbal mogen hun stem uitbrengen. De winnaars worden op zondag 26 juni gehuldigd in Garderen.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

11 minuten geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

13 minuten geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

17 minuten geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

19 minuten geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

23 minuten geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

2 uur geleden
ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

20 uur geleden