Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainers Augsburg en Mönchengladbach maken vertrek bekend

Trainers Augsburg en Mönchengladbach maken vertrek bekend

AUGSBURG (ANP) - Bundesliga-clubs FC Augsburg en Borussia Mönchengladbach moeten beide voor het nieuwe seizoen op zoek naar een nieuwe trainer. De coach van Jeffrey Gouweleeuw bij Augsburg, Markus Weinzierl, maakte meteen na afloop van het duel met SpVgg Greuther Fürth (2-1 winst) zijn beslissing bekend aan zijn spelers en later aan de media.

Stefan Reuter, manager bij Augsburg, was nog niet op de hoogte van het vertrek van zijn trainer. Weinzierl leek erop te wijzen dat zijn relatie met Reuter niet goed was. "De basis mist", zei de trainer tegen tv-zender Sky over zijn vertrek. "Het is duidelijk dat men meer wil. Dat het ook altijd de opdracht is om boven je budget, boven je stand te eindigen." Augsburg eindigde als veertiende. Het contract van Weinzierl liep af.

Mönchengladbach won met 5-1 van Hoffenheim maar eindigde op een teleurstellende tiende plaats. De club en trainer Adi Hütter maakten allebei vlak na de wedstrijd bekend dat de samenwerking al na een jaar stopt. Hütter had nog een contract tot 2024. "We zijn overeengekomen om ieder onze eigen weg te gaan", aldus de trainer tegen Sky.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

15 minuten geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

10 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

10 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

11 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

13 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

13 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

14 uur geleden