Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Zidane geniet van 'spectaculair' Real Madrid

Trainer Zidane geniet van 'spectaculair' Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Zinedine Zidane heeft genoten van het optreden van Real Madrid in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach. Juist op het moment dat de druk er vol op stond, liet de 'Koninklijke' weer zijn klasse zien. "We vlogen vanaf de aftrap uit de startblokken. Onze eerste helft was spectaculair, na rust speelden we ook fantastisch", zei Zidane, wiens elftal met 2-0 won van Gladbach en daardoor als groepswinnaar de knock-outfase bereikte.

Voor de dertienvoudig kampioen van Europa dreigde uitschakeling, iets wat Real Madrid nog nooit gebeurde in de groepsfase van de Champions League. Volgens Spaanse media zou voor Zidane ontslag volgen als zijn ploeg het niet redde. "Ik ben daar helemaal niet mee bezig geweest", zei de 48-jarige Fransman, die sinds zijn aanstelling als trainer van Real Madrid, begin 2016, al drie keer de Champions League won. "We hebben alleen controle over wat we op het veld laten zien. Natuurlijk hadden de spelers last van alles wat van buitenaf op ze af kwam, maar de fans van Real Madrid kunnen trots zijn op dit team. Ik heb als een fan genoten van het spel van mijn ploeg."

Zidane vierde tegen Gladbach zijn 150e overwinning als trainer van Real Madrid, met dank aan Karim Benzema die voor rust beide doelpunten maakte. "Karim heeft indruk gemaakt, maar dat is geen verrassing. We weten wat hij kan. Hij doet altijd geweldige dingen en dat is voor een trainer heel fijn."

De 32-jarige spits speelde zijn 527e wedstrijd voor Real Madrid, waarmee hij Roberto Carlos evenaarde als buitenlander met de meeste duels voor de Spaanse club. "We hadden zo'n wedstrijd als deze nodig voor ons vertrouwen", zei Benzema, die zijn productie in Madrileense dienst opvoerde naar 257 goals. "Als we zo voetballen als vandaag, dan kan niemand ons pijn doen."

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

23 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

23 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 dag geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden