Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Zidane geniet van 'spectaculair' Real Madrid

Trainer Zidane geniet van 'spectaculair' Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Zinedine Zidane heeft genoten van het optreden van Real Madrid in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach. Juist op het moment dat de druk er vol op stond, liet de 'Koninklijke' weer zijn klasse zien. "We vlogen vanaf de aftrap uit de startblokken. Onze eerste helft was spectaculair, na rust speelden we ook fantastisch", zei Zidane, wiens elftal met 2-0 won van Gladbach en daardoor als groepswinnaar de knock-outfase bereikte.

Voor de dertienvoudig kampioen van Europa dreigde uitschakeling, iets wat Real Madrid nog nooit gebeurde in de groepsfase van de Champions League. Volgens Spaanse media zou voor Zidane ontslag volgen als zijn ploeg het niet redde. "Ik ben daar helemaal niet mee bezig geweest", zei de 48-jarige Fransman, die sinds zijn aanstelling als trainer van Real Madrid, begin 2016, al drie keer de Champions League won. "We hebben alleen controle over wat we op het veld laten zien. Natuurlijk hadden de spelers last van alles wat van buitenaf op ze af kwam, maar de fans van Real Madrid kunnen trots zijn op dit team. Ik heb als een fan genoten van het spel van mijn ploeg."

Zidane vierde tegen Gladbach zijn 150e overwinning als trainer van Real Madrid, met dank aan Karim Benzema die voor rust beide doelpunten maakte. "Karim heeft indruk gemaakt, maar dat is geen verrassing. We weten wat hij kan. Hij doet altijd geweldige dingen en dat is voor een trainer heel fijn."

De 32-jarige spits speelde zijn 527e wedstrijd voor Real Madrid, waarmee hij Roberto Carlos evenaarde als buitenlander met de meeste duels voor de Spaanse club. "We hadden zo'n wedstrijd als deze nodig voor ons vertrouwen", zei Benzema, die zijn productie in Madrileense dienst opvoerde naar 257 goals. "Als we zo voetballen als vandaag, dan kan niemand ons pijn doen."

Meer uit Voetbal

Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

56 minuten geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

1 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

2 uur geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

4 uur geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

4 uur geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

5 uur geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

5 uur geleden