Trainer Zidane denkt dat Real Madrid wordt onderschat
MADRID (ANP) - Trainer Zinédine Zidane heeft het gevoel dat zijn Real Madrid een beetje wordt onderschat in de aanloop naar het thuisduel van dinsdag met Liverpool in de kwartfinales van de Champions League. "Ik kan de mening van veel mensen nu niet veranderen", zei hij. "Maar ik heb heel veel vertrouwen in mijn ploeg."
Real Madrid strijdt niet alleen nog om succes in de Champions League. De achterstand op koploper Atlético Madrid in La Liga is inmiddels teruggebracht tot 3 punten. "Ik weet wat we kunnen en dat we nooit opgeven", zei Zidane. "We hebben dit seizoen lastige momenten meegemaakt. Maar daar merken we tegen Liverpool niets meer van."
Zidane twijfelt nog of hij Eden Hazard opneemt in zijn selectie voor het eerste duel met Liverpool. De Belg trainde maandag wel mee en lijkt hersteld van een bekkenblessure. Voor de geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos komt het weerzien met de Engelse topclub te vroeg. Hij speelde een grote rol in de finale van de Champions League van 2018, toen hij Mohamed Salah al in de eerste helft blesseerde. Real won die finale met 3-1.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars stopt per direct als technisch directeur bij de Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC. De oud-international van Oranje en voormalige directeur voetbalzaken van Ajax kampt met gezondheidsproblemen. Dat laat hij weten in een brief op de website van de club.
1 uur geledenLILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
12 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.
14 uur geledenBRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.
14 uur geleden