Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Zidane denkt dat Real Madrid wordt onderschat

Trainer Zidane denkt dat Real Madrid wordt onderschat

MADRID (ANP) - Trainer Zinédine Zidane heeft het gevoel dat zijn Real Madrid een beetje wordt onderschat in de aanloop naar het thuisduel van dinsdag met Liverpool in de kwartfinales van de Champions League. "Ik kan de mening van veel mensen nu niet veranderen", zei hij. "Maar ik heb heel veel vertrouwen in mijn ploeg."

Real Madrid strijdt niet alleen nog om succes in de Champions League. De achterstand op koploper Atlético Madrid in La Liga is inmiddels teruggebracht tot 3 punten. "Ik weet wat we kunnen en dat we nooit opgeven", zei Zidane. "We hebben dit seizoen lastige momenten meegemaakt. Maar daar merken we tegen Liverpool niets meer van."

Zidane twijfelt nog of hij Eden Hazard opneemt in zijn selectie voor het eerste duel met Liverpool. De Belg trainde maandag wel mee en lijkt hersteld van een bekkenblessure. Voor de geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos komt het weerzien met de Engelse topclub te vroeg. Hij speelde een grote rol in de finale van de Champions League van 2018, toen hij Mohamed Salah al in de eerste helft blesseerde. Real won die finale met 3-1.

Meer uit Voetbal

Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

7 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

12 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

13 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

14 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

14 uur geleden
Voetbalster Wilms rondt tijdens EK transfer naar Aston Villa af

BIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.

16 uur geleden
NAC haalt aanvaller Soumano uit Frankrijk

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Moussa Soumano overgenomen van Ajaccio, dat uitkomt op het tweede niveau in Frankrijk. De 19-jarige Fransman met Malinese roots tekent voor vier jaar, als de laatste details zijn afgerond. Dat meldt de nummer 15 van de Eredivisie van vorig seizoen.

17 uur geleden