Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Zidane denkt dat Real Madrid wordt onderschat

Trainer Zidane denkt dat Real Madrid wordt onderschat

MADRID (ANP) - Trainer Zinédine Zidane heeft het gevoel dat zijn Real Madrid een beetje wordt onderschat in de aanloop naar het thuisduel van dinsdag met Liverpool in de kwartfinales van de Champions League. "Ik kan de mening van veel mensen nu niet veranderen", zei hij. "Maar ik heb heel veel vertrouwen in mijn ploeg."

Real Madrid strijdt niet alleen nog om succes in de Champions League. De achterstand op koploper Atlético Madrid in La Liga is inmiddels teruggebracht tot 3 punten. "Ik weet wat we kunnen en dat we nooit opgeven", zei Zidane. "We hebben dit seizoen lastige momenten meegemaakt. Maar daar merken we tegen Liverpool niets meer van."

Zidane twijfelt nog of hij Eden Hazard opneemt in zijn selectie voor het eerste duel met Liverpool. De Belg trainde maandag wel mee en lijkt hersteld van een bekkenblessure. Voor de geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos komt het weerzien met de Engelse topclub te vroeg. Hij speelde een grote rol in de finale van de Champions League van 2018, toen hij Mohamed Salah al in de eerste helft blesseerde. Real won die finale met 3-1.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

5 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

5 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

6 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

7 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

9 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

9 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

9 uur geleden