Trainer Xavi van FC Barcelona voor twee duels geschorst
BARCELONA (ANP) - Trainer Xavi van FC Barcelona moet een schorsing van twee duels uitzitten. De oefenmeester werd zondag tijdens het competitieduel met Getafe (0-0) naar de tribune gestuurd nadat hij zich bij de vierde official had beklaagd over scheidsrechter Cesar Soto Grado.
Volgens Xavi trad de arbiter onvoldoende op tegen spelers van Getafe die het spel vertraagden en veel overtredingen maakten. Scheidsrechter Cesar Soto Grado heeft de Spaanse tuchtcommissie laten weten dat hij Xavi al eerder in de wedstrijd had gewezen op zijn gedrag.
Aanvaller Raphinha van Barcelona is eveneens voor twee duels geschorst. Hij kreeg in het duel met Getafe een rode kaart voor een elleboogstoot. Xavi en Raphinha missen de komende duels van Barcelona met Cádiz en Villarreal.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
7 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
7 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden