Trainer Wotte binnen 2 maanden alweer weg bij Al-Wahda
ABU DHABI (ANP) - Mark Wotte is na nog geen twee maanden ontslagen, meldt zijn club Al-Wahda uit de Verenigde Arabische Emiraten.
De coronamaatregelen staan aan de basis van het vertrek, zegt de 59-jarige Wotte tegen Voetbal International. Al-Wahda was in voorbereiding op de Aziatische Champions League. Na een nieuwe positieve coronatest moesten de selectie en staf veertien dagen in verplichte quarantaine. "Ik heb aangegeven dat ik het niet verstandig vond om de hele selectie in quarantaine te zetten, als er maar één speler besmet is. Ik stelde voor om iedereen opnieuw te testen en met de gezonde spelers gewoon door te trainen", aldus Wotte tegen VI.
Die kritiek is hem blijkbaar niet in dank afgenomen. Wotte zegt dat hij zijn ontslag via de mail vernam. "Ik ben natuurlijk wel wat gewend, want ik heb in Qatar, Marokko en Egypte gewerkt, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt."
Wotte was naast hoofdtrainer ook technisch directeur bij Al-Wahda. Assistent-trainer Alfons Groenendijk, Dennis Gentenaar en Michael Lindeman moeten ook vertrekken.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
4 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
6 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
10 uur geleden