Trainer Wormuth vindt het lastig om over Vloet te praten
ALMELO (ANP) - Trainer Frank Wormuth van Heracles Almelo vindt het lastig praten over de situatie waarin zijn voetballer Rai Vloet zit. "Wat er gebeurd is, is voor iedereen een grote shock", zei de zichtbaar aangeslagen coach in zijn perspraatje voor het thuisduel van zaterdag met Fortuna Sittard. "Het geeft nog altijd een beklemmend gevoel. Een kind verliezen is het ergste wat er is. Aan de andere kant zie ik ook een mens dat met deze situatie moet leren leven."
Vloet was een van de twee inzittenden van een auto die in de nacht van zaterdag op zondag met hoge snelheid botste op de achterkant van een andere auto met daarin een man, vrouw en twee kinderen. Een van die kinderen, een 4-jarig jongetje, raakte zwaargewond en overleed in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. De ouders en het andere kind raakten gewond.
De politie Noord-Holland heeft tegenover De Telegraaf bevestigd te weten wie er achter het stuur zat ten tijde van het ongeluk. "Dat klopt. Dat heeft een van hen bekend", zegt een woordvoerder tegen de krant. Hij voegt toe dat bij een van de twee inzittenden een ademanalyse is afgenomen, en dat daaruit bleek dat deze persoon alcohol had gedronken. Dat gebeurt normaal gesproken alleen bij bestuurders. De vriend met wie Vloet in de auto zat, zou tegen vrienden hebben gezegd dat hij niet had gedronken en ook niet achter het stuur zat.
Wormuth heeft afgelopen week gesproken met een aantal ploeggenoten die veel met Vloet omgaan. Zij voelen zich klaar om tegen Fortuna te spelen. Vloet ontbreekt in de selectie van Heracles,
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
14 uur geleden