Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd

Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd

LONDEN (ANP) - Trainer David Moyes van West Ham United hoopt dat Bayer Leverkusen de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis goed heeft gevierd. "Kampioenschappen moet je vieren, je moet ervan genieten. Deze momenten gaan snel voorbij in het voetbal. Ik hoop dat ze die grote glazen bier die ze in Duitsland bij titels altijd krijgen, hebben opgedronken", sprak de coach van de Londenaren met een knipoog.

West Ham moet donderdag in de kwartfinales van de Europa League een achterstand van 2-0 uit de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen zien goed te maken. Leverkusen-trainer Xabi Alonso wil naast de titel ook de Europa League en de Duitse beker winnen. West Ham won vorig seizoen nog de Conference League, het derde Europese toernooi.

Alonso is niet bang dat zijn spelers last hebben van de festiviteiten van afgelopen weekeinde. "We hebben een dag gehad om van de titel te genieten. Sinds dinsdag ligt onze volledige focus op West Ham United. We komen hier niet alleen heen om onze voorsprong te verdedigen, we willen hier graag winnen", sprak de 42-jarige Spanjaard. "Ik voel de honger en het verlangen van de spelers om door te gaan. Tot nu toe hebben ze mij geen reden gegeven om aan hen te twijfelen."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

13 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

14 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

14 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

14 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

15 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

18 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

18 uur geleden