Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd
LONDEN (ANP) - Trainer David Moyes van West Ham United hoopt dat Bayer Leverkusen de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis goed heeft gevierd. "Kampioenschappen moet je vieren, je moet ervan genieten. Deze momenten gaan snel voorbij in het voetbal. Ik hoop dat ze die grote glazen bier die ze in Duitsland bij titels altijd krijgen, hebben opgedronken", sprak de coach van de Londenaren met een knipoog.
West Ham moet donderdag in de kwartfinales van de Europa League een achterstand van 2-0 uit de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen zien goed te maken. Leverkusen-trainer Xabi Alonso wil naast de titel ook de Europa League en de Duitse beker winnen. West Ham won vorig seizoen nog de Conference League, het derde Europese toernooi.
Alonso is niet bang dat zijn spelers last hebben van de festiviteiten van afgelopen weekeinde. "We hebben een dag gehad om van de titel te genieten. Sinds dinsdag ligt onze volledige focus op West Ham United. We komen hier niet alleen heen om onze voorsprong te verdedigen, we willen hier graag winnen", sprak de 42-jarige Spanjaard. "Ik voel de honger en het verlangen van de spelers om door te gaan. Tot nu toe hebben ze mij geen reden gegeven om aan hen te twijfelen."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.
18 minuten geledenBAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.
19 minuten geledenZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië in de Nations League aanvoerder Virgil van Dijk een overwinning als cadeau geven voor zijn honderdste interland. Dat zei rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries, die zondag zelf aan zijn tachtigste wedstrijd voor het Nederlands elftal begint.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries en bondscoach Xavi Hernández vinden het experiment van de UEFA met een lange interlandperiode met daarin vier wedstrijden in anderhalve week tijd niet geslaagd. Dat gaven ze zaterdag allebei aan in Zeist, waar ze tijdens een persconferentie vooruitkeken naar de ontmoeting van zondag met Servië in de Nations League.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández voert zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië een aantal wijzigingen door in zijn basisopstelling. Dat zei de Spanjaard zaterdagmiddag tijdens een persconferentie in Zeist.
3 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het hoofd van de Turkse scheidsrechtersorganisatie is door de rechtbank in voorlopige hechtenis genomen. Ferhat Gündoğdu zou zich schuldig hebben gemaakt aan het manipuleren van onder meer aanstellingen en benoemingen van arbiters. Zijn aanhouding houdt ook verband met het omvangrijke gokschandaal in de Turkse scheidsrechterswereld. De voetbalbond schorste een jaar geleden 149 arbiters op verdenking van illegale weddenschappen op wedstrijden.
7 uur geleden