Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd
LONDEN (ANP) - Trainer David Moyes van West Ham United hoopt dat Bayer Leverkusen de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis goed heeft gevierd. "Kampioenschappen moet je vieren, je moet ervan genieten. Deze momenten gaan snel voorbij in het voetbal. Ik hoop dat ze die grote glazen bier die ze in Duitsland bij titels altijd krijgen, hebben opgedronken", sprak de coach van de Londenaren met een knipoog.
West Ham moet donderdag in de kwartfinales van de Europa League een achterstand van 2-0 uit de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen zien goed te maken. Leverkusen-trainer Xabi Alonso wil naast de titel ook de Europa League en de Duitse beker winnen. West Ham won vorig seizoen nog de Conference League, het derde Europese toernooi.
Alonso is niet bang dat zijn spelers last hebben van de festiviteiten van afgelopen weekeinde. "We hebben een dag gehad om van de titel te genieten. Sinds dinsdag ligt onze volledige focus op West Ham United. We komen hier niet alleen heen om onze voorsprong te verdedigen, we willen hier graag winnen", sprak de 42-jarige Spanjaard. "Ik voel de honger en het verlangen van de spelers om door te gaan. Tot nu toe hebben ze mij geen reden gegeven om aan hen te twijfelen."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
5 minuten geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
8 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
15 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
15 uur geleden