Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd
LONDEN (ANP) - Trainer David Moyes van West Ham United hoopt dat Bayer Leverkusen de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis goed heeft gevierd. "Kampioenschappen moet je vieren, je moet ervan genieten. Deze momenten gaan snel voorbij in het voetbal. Ik hoop dat ze die grote glazen bier die ze in Duitsland bij titels altijd krijgen, hebben opgedronken", sprak de coach van de Londenaren met een knipoog.
West Ham moet donderdag in de kwartfinales van de Europa League een achterstand van 2-0 uit de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen zien goed te maken. Leverkusen-trainer Xabi Alonso wil naast de titel ook de Europa League en de Duitse beker winnen. West Ham won vorig seizoen nog de Conference League, het derde Europese toernooi.
Alonso is niet bang dat zijn spelers last hebben van de festiviteiten van afgelopen weekeinde. "We hebben een dag gehad om van de titel te genieten. Sinds dinsdag ligt onze volledige focus op West Ham United. We komen hier niet alleen heen om onze voorsprong te verdedigen, we willen hier graag winnen", sprak de 42-jarige Spanjaard. "Ik voel de honger en het verlangen van de spelers om door te gaan. Tot nu toe hebben ze mij geen reden gegeven om aan hen te twijfelen."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
10 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
11 uur geleden