Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd

Trainer West Ham hoopt dat Leverkusen titel goed heeft gevierd

LONDEN (ANP) - Trainer David Moyes van West Ham United hoopt dat Bayer Leverkusen de eerste landstitel uit de clubgeschiedenis goed heeft gevierd. "Kampioenschappen moet je vieren, je moet ervan genieten. Deze momenten gaan snel voorbij in het voetbal. Ik hoop dat ze die grote glazen bier die ze in Duitsland bij titels altijd krijgen, hebben opgedronken", sprak de coach van de Londenaren met een knipoog.

West Ham moet donderdag in de kwartfinales van de Europa League een achterstand van 2-0 uit de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen zien goed te maken. Leverkusen-trainer Xabi Alonso wil naast de titel ook de Europa League en de Duitse beker winnen. West Ham won vorig seizoen nog de Conference League, het derde Europese toernooi.

Alonso is niet bang dat zijn spelers last hebben van de festiviteiten van afgelopen weekeinde. "We hebben een dag gehad om van de titel te genieten. Sinds dinsdag ligt onze volledige focus op West Ham United. We komen hier niet alleen heen om onze voorsprong te verdedigen, we willen hier graag winnen", sprak de 42-jarige Spanjaard. "Ik voel de honger en het verlangen van de spelers om door te gaan. Tot nu toe hebben ze mij geen reden gegeven om aan hen te twijfelen."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Pochettino van VS laat Pepi bij PSV trainen

NEW YORK (ANP) - Ricardo Pepi ontbreekt in de selectie van de Verenigde Staten voor de komende duels met Haïti in de kwartfinale van de Nations League. Bondscoach Mauricio Pochettino vindt het verstandiger dat de spits de komende weken bij PSV helemaal fit wordt.

23 minuten geleden
De Jong terug bij Oranje, Maatsen en Kluivert ook opgeroepen

ZEIST (ANP) - Frenkie de Jong is terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft de middenvelder van FC Barcelona opgeroepen voor de laatste interlands in de groepsfase van de Nations League tegen Griekenland en Duitsland.

1 uur geleden
Jobe Bellingham samen met broer Jude in Engelse selectie

LONDEN (ANP) - Jobe Bellingham is voor het eerst opgenomen in de selectie van de nationale voetbalploeg van Engeland. Bondscoach Thomas Tuchel heeft het 21-jarige broertje van vedette Jude van Real Madrid uitgenodigd voor de komende duels met Kroatië en Spanje in de Nations League.

1 uur geleden
Danks hoopt op terugkeer Kompany bij Bayern na interlandbreak

MÜNCHEN (ANP/DPA/RTR) - Trainer Vincent Kompany van FC Bayern München is goed op weg naar een volledig herstel, maar een datum voor zijn terugkeer is nog niet bekend. Dat zei zijn assistent Aaron Danks in een persconferentie in aanloop naar de uitwedstrijd in de Bundesliga tegen Mainz.

1 uur geleden
STVV, tegenstander van Ajax, stelt De Roeck aan als hoofdtrainer

SINT-TRUIDEN (ANP) - De Belgische voetbalclub STVV uit Sint-Truiden heeft Jonas De Roeck als de nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Hij is de opvolger van de eerder deze week ontslagen Frédéric De Meyer. De Roeck neemt per direct de trainingen over van assistent Sepp De Roover, die donderdag op de bank zat bij de 1-1 van STVV tegen het Noorse SK Brann.

2 uur geleden
Bondscoach Jesus betreurt afscheid Ronaldo: wilde dat hij bleef

LISSABON (ANP/DPA) - Bondscoach Jorge Jesus van Portugal betreurt het dat Cristiano Ronaldo niet meer voor het nationale elftal zal uitkomen. "Het is zijn beslissing en ik moet dat accepteren, maar ik had hem graag erbij gehouden. Ik heb hem ook gevraagd beschikbaar te blijven, maar er is geen weg meer terug", vertelde Jesus op de Portugese zender Canal 11.

4 uur geleden
Smit spreekt bij rentree bij AZ van 'leermoment' bij blessure

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.

11 uur geleden