Trainer Werder Bremen is helemaal leeg na weer een nederlaag
MAINZ (ANP/DPA) - Trainer Florian Kohfeldt maakte een aangeslagen indruk na de nederlaag van zijn Werder Bremen bij FSV Mainz 05 (3-1). "We hebben weer een kans laten liggen om terrein te winnen in de degradatiestrijd", zei hij. "Nu hebben we nog maar een mogelijkheid."
Werder Bremen moet komende zaterdag een achterstand van 2 punten goedmaken op Fortuna Düsseldorf. Lukt dat niet, dan degradeert de gevallen topclub voor de tweede keer naar de Tweede Bundesliga. Werder speelt zaterdag tegen 1. FC Köln. Düsseldorf neemt het tegelijkertijd op tegen 1. FC Union Berlin.
"We moeten hopen op Union Berlin maar ook zelf winnen", besefte de coach van Davy Klaassen. "Volgende week gaan we er weer voor, maar nu ben ik leeg. Het doet me pijn. Dit is zo triest voor iedereen die van Werder houdt."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
7 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
11 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
14 uur geleden