Trainer Wels en TOP Oss om persoonlijke omstandigheden uit elkaar
OSS (ANP) - Klaas Wels is niet langer de hoofdtrainer van eerstedivisionist TOP Oss. De 49-jarige Wels vervulde die functie weer sinds maart. Volgens de Brabantse club "belemmeren persoonlijke omstandigheden het optimaal functioneren".
"Deze uitkomst is uiteraard teleurstellend voor alle partijen en niet zoals we hadden voorzien", aldus technisch directeur Linton Posthumus. "Het moge tevens duidelijk zijn dat het vertrek van Wels niet ideaal is zo vlak voor de start van de voorbereiding, echter in het belang van TOP Oss wel noodzakelijk om uiteindelijk met nieuw elan en vol vertrouwen aan een belangrijk volgend seizoen te beginnen."
Wels was de afgelopen jaren in diverse functies aan TOP Oss verbonden, tot maart als technisch directeur. Vorig seizoen werd hij met TOP Oss zeventiende in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
8 uur geleden