Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Wels en TOP Oss om persoonlijke omstandigheden uit elkaar

Trainer Wels en TOP Oss om persoonlijke omstandigheden uit elkaar

OSS (ANP) - Klaas Wels is niet langer de hoofdtrainer van eerstedivisionist TOP Oss. De 49-jarige Wels vervulde die functie weer sinds maart. Volgens de Brabantse club "belemmeren persoonlijke omstandigheden het optimaal functioneren".

"Deze uitkomst is uiteraard teleurstellend voor alle partijen en niet zoals we hadden voorzien", aldus technisch directeur Linton Posthumus. "Het moge tevens duidelijk zijn dat het vertrek van Wels niet ideaal is zo vlak voor de start van de voorbereiding, echter in het belang van TOP Oss wel noodzakelijk om uiteindelijk met nieuw elan en vol vertrouwen aan een belangrijk volgend seizoen te beginnen."

Wels was de afgelopen jaren in diverse functies aan TOP Oss verbonden, tot maart als technisch directeur. Vorig seizoen werd hij met TOP Oss zeventiende in de Keuken Kampioen Divisie.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

1 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

2 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

2 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

3 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

3 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

4 uur geleden
FC Utrecht-spits Haller niet in WK-selectie Ivoorkust

YAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.

4 uur geleden