Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Wagner wil door bij Schalke 04 na 16 duels zonder zege

Trainer Wagner wil door bij Schalke 04 na 16 duels zonder zege

GELSENKIRCHEN (ANP) - Trainer David Wagner vertrekt niet op eigen initiatief bij Schalke 04. Dat vertelde hij na het verloren duel met Freiburg (4-0) in de laatste speelronde van de Bundesliga.

"Ik stap niet op", zei Wagner. "We hebben terecht verloren van een effectief Freiburg. Het vertrouwen is helemaal weg bij onze jonge spelersgroep. Maar voor de winterstop hebben mijn spelers ook laten zien dat ze goed kunnen voetballen."

Schalke 04 wist de laatste zestien competitieduels niet te winnen en zakte na de winterstop van de vijfde naar de twaalfde plaats op de ranglijst. De club verkeert ook in financiële problemen.

Maatregelen

De leiding van Schalke 04 heeft al aangekondigd dat het maatregelen gaat nemen. Voor maandag is een persconferentie uitgeschreven. Sportief directeur Jochen Schneider schaarde zich vorige week achter Wagner. "Zijn positie is zeker niet in gevaar", zei Schneider over de coach die zijn eerste seizoen bij de club uit Gelsenkirchen achter de rug heeft.

Ook Huub Stevens heeft nog vertrouwen in trainer Wagner. De Limburger behoedde Schalke 04 in de slotfase van het vorige seizoen als interim-coach voor degradatie en maakt nu deel uit van de raad van bestuur van de volksclub.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

3 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

3 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

16 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

17 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

18 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

19 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

19 uur geleden