Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Wagner wil door bij Schalke 04 na 16 duels zonder zege

Trainer Wagner wil door bij Schalke 04 na 16 duels zonder zege

GELSENKIRCHEN (ANP) - Trainer David Wagner vertrekt niet op eigen initiatief bij Schalke 04. Dat vertelde hij na het verloren duel met Freiburg (4-0) in de laatste speelronde van de Bundesliga.

"Ik stap niet op", zei Wagner. "We hebben terecht verloren van een effectief Freiburg. Het vertrouwen is helemaal weg bij onze jonge spelersgroep. Maar voor de winterstop hebben mijn spelers ook laten zien dat ze goed kunnen voetballen."

Schalke 04 wist de laatste zestien competitieduels niet te winnen en zakte na de winterstop van de vijfde naar de twaalfde plaats op de ranglijst. De club verkeert ook in financiële problemen.

Maatregelen

De leiding van Schalke 04 heeft al aangekondigd dat het maatregelen gaat nemen. Voor maandag is een persconferentie uitgeschreven. Sportief directeur Jochen Schneider schaarde zich vorige week achter Wagner. "Zijn positie is zeker niet in gevaar", zei Schneider over de coach die zijn eerste seizoen bij de club uit Gelsenkirchen achter de rug heeft.

Ook Huub Stevens heeft nog vertrouwen in trainer Wagner. De Limburger behoedde Schalke 04 in de slotfase van het vorige seizoen als interim-coach voor degradatie en maakt nu deel uit van de raad van bestuur van de volksclub.

Meer uit Voetbal

Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

21 minuten geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

4 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

5 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

6 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

16 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

18 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

19 uur geleden