Trainer Wagner kan vrije val van Schalke 04 maar niet breken
GELSENKIRCHEN (ANP) - Trainer David Wagner krijgt Schalke 04 maar niet aan het voetballen na de coronapauze. Hij zag zijn ploeg zaterdag ook verliezen van Werder Bremen (0-1), de nummer voorlaatst van de Bundesliga.
Schalke heeft nog geen punt gepakt, sinds dat de Duitse competitie weer is hervat. De club wacht al elf duels op rij op een zege en is inmiddels afgezakt naar de tiende positie van de ranglijst.
Trainer Wagner is bezig met zijn eerste seizoen als trainer van Schalke 04, dat ook grote financiële problemen kent. Hij maakte na de nederlaag tegen Bremen een aangeslagen indruk.
"We hebben twee verschillende helften gezien", zei hij. "We begonnen defensief, om weer wat stabieler te worden. Eenmaal op achterstand speelden we hoe we willen. Maar we hebben wel weer verloren. En zo veel goede kansen hebben we nu ook weer niet gekregen."
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
1 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
5 uur geleden