Trainer Van Wonderen heeft begrip voor boze fans Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Kees van Wonderen heeft begrip voor de teleurgestelde fans van sc Heerenveen. Met de twaalfde plek in de Eredivisie gaat het niet goed met de Friezen. Zaterdagavond gaat Heerenveen op bezoek bij het in vorm verkerende FC Twente.
Na het verlies thuis tegen Excelsior (0-3) keerden de fans zich tegen Van Wonderen. "Iedereen denkt: Excelsior gaan we wel even opzij zetten. Als het dan niet lukt, kan het dat mensen zich op de trainer gaan richten. Voor de mensen die Heerenveen een warm hart toedragen, vind ik het heel vervelend dat het nog niet gaat zoals we willen", aldus de oefenmeester.
Ondanks de slechte situatie waarin Heerenveen verkeert, heeft Van Wonderen hoop. "In de periode dat je tegenwind hebt, moet je juist je rug rechten. Er zit echt potentie in deze groep. Dat gaat er uitkomen, daar ben ik van overtuigd. Als ik denk: 'het gaat niet meer lukken, het werkt niet', dan moet ik wat anders gaan doen. Maar zo ver is het nu niet. Ik begrijp de negatieve reacties, maar ik vind het te snel."
Van Wonderen beschikt tegen Twente voor het eerst over een geheel fitte selectie. De wedstrijd in Enschede start om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
5 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.
3 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.
5 uur geleden