Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Van 't Schip ziet Ajax toch weer in problemen komen

Trainer Van 't Schip ziet Ajax toch weer in problemen komen

ZWOLLE (ANP) - Trainer John van 't Schip kreeg na 24 minuten voetballen tegen PEC Zwolle eindelijk weer eens het gevoel dat Ajax op weg was naar een eenvoudig zege. "Maar het werd weer geen makkelijke middag", lachte hij na een zwaarbevochten zege (1-3). "Nu ben ik vooral blij met het resultaat. Dat is nu het belangrijkste. We willen minimaal vijfde worden."

Ajax leidde na 24 minuten met 0-2, met dank aan doelpunten van Kristian Hlynsson en Chuba Akpom. "We wisten dat PEC Zwolle kwetsbaar was als we de bal na een loopje achter hun defensie zouden leggen", zei Van 't Schip. "Daar hadden we op getraind. Dan is het mooi dat zoiets twee snelle treffers oplevert."

"Maar na die 0-2 stopten we met voetballen", zei Van 't Schip. "We verloren het initiatief, daar was ik in de rust best boos over. Je weet meteen weer dat het lastig wordt na die 1-2", doelde hij op de aansluitingstreffer van invaller Filip Krastev. "Gelukkig maakte Akpom snel die derde."

Akpom verving de geblesseerde spits Brobbey. "Hij heeft het als invaller al vaak goed gedaan", zei van 't Schip. "En hij is altijd positief gebleven en traint hard. Ik denk dat hij zijn waarde bij Ajax wel heeft bewezen. Volgens mij heeft hij een vijfjarig contract ondertekend en is hij er ook echt gebrand op om bij Ajax te slagen."

Meer uit Voetbal

Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

13 minuten geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

1 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

2 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

3 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

18 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

1 dag geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden