Trainer Van 't Schip sluit meer versterking voor Ajax niet uit
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van Schip sluit nog niet helemaal uit dat Ajax zich na de komst van Jordan Henderson de komende weken verder gaat versterken. "Maar daarvoor zullen we eerst spelers moeten verkopen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met RKC Waalwijk.
Henderson zette donderdagavond zijn handtekening onder een contract voor 2,5 jaar bij Ajax. "Zijn komst is natuurlijk al een groot cadeau", zei Van 't Schip. "Hij doet in het veld wat wij nodig hebben. Hij kan onze jonge spelers helpen. Maar ik denk dat Bergwijn en Berghuis ook van zijn komst gaan profiteren. Zij zijn onze ervaren spelers, maar nu komt niet alles meer op hen neer. En zij kunnen zich weer aan Henderson optrekken."
"Ik vind het wel mooi om te zien wat zijn komst nu al losmaakt", zei Van 't Schip. "Hij krijgt nu al heel veel aandacht. En dat verdient een speler als hij ook. Frank Rijkaard kwam ook terug naar Ajax toen hij wat ouder was. Henderson is een grote speler uit Engeland."
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
6 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
6 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
12 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
12 uur geleden