Trainer Van 't Schip mist thuisduel van Ajax met PEC Zwolle
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip mist op 17 december de thuiswedstrijd van Ajax tegen zijn oude club PEC Zwolle. "Mijn zoon gaat trouwen in Australië en daar moet ik bij zijn. Helemaal na het overlijden van mijn vrouw", zegt hij op de website van de club uit Amsterdam. "Dat was een vereiste en dat betekent dat ik het thuisduel met PEC Zwolle voor de winterstop mis."
Van 't Schip werkte van 2017 tot en met 2018 als hoofdtrainer bij PEC Zwolle. Hij werd maandag gepresenteerd als nieuwe trainer van Ajax. De oud-aanvaller van de club uit de hoofdstad is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen. Hij zit donderdag op de bank als Ajax een thuiszege op FC Volendam nodig heeft om de laatste plaats van de Eredivisie te verlaten.
Daniëlle van 't Schip overleed drie weken geleden op 55-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
4 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
5 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
17 uur geleden