Trainer Van 't Schip: dit was een offday voor Ajax
HEERENVEEN (ANP) - Trainer John van 't Schip is dit seizoen niet meer ongeslagen met Ajax in de Eredivisie. Hij zag zijn ploeg onderuit gaan bij sc Heerenveen (3-2).
"Heerenveen deed het goed en we gaven te veel weg", zei Van 't Schip bij ESPN. "Het was niet voldoende vandaag, we waren niet goed genoeg. We moeten veel scherper aan een wedstrijd beginnen. We waren er niet bij, zeker in de eerste helft niet. Dit was een offday voor Ajax."
Steven Berghuis snapte dat scheidsrechter Danny Makkelie in blessuretijd niet naar de middenstip wees na een mogelijk eigen doelpunt van Sven van Beek. "Er is hier geen doellijntechnologie", zei de aanvaller die de geblesseerde Steven Bergwijn als aanvoerder verving. "Daardoor was er volgens mij geen bewijs om die treffer goed te keuren. Dat moeten we accepteren. We hebben een zwakke wedstrijd gespeeld, verdedigend en aanvallend. En we krijgen te veel doelpunten tegen, dat kan niet goed blijven gaan. Daar moeten we als team aan werken."
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
38 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
43 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
43 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
43 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
43 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
43 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geleden