Trainer Van Persie aangeslagen na blessure verdediger Beelen
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wilde het na de nederlaag tegen KAA Gent (1-2) niet over het oefenduel van Feyenoord hebben. "De wedstrijd kan me gestolen worden", zei hij. "De gedachten van iedereen zijn bij Thomas Beelen."
De verdediger van Feyenoord raakte ogenschijnlijk zwaar geblesseerd na een botsing met Hélio Varela. De spelers van beide ploegen waren vervolgens zo aangeslagen dat ze de kleedkamers opzochten van jeugdcomplex Varkenoord van Feyenoord.
"We zijn naar binnen gegaan en ik heb de jongens gevraagd of ze door wilden spelen", vertelt Van Persie op het mediakanaal van Feyenoord. "De spelers hebben even overleg gehad en besloten om toch door te gaan. Dat was hun keuze, ik had beide opties prima gevonden. Dat het impact heeft is logisch, dit is het laatste wat je iemand toewenst."
Clubrecord
Feyenoord heeft nog niet gemeld hoe ernstig de blessure van de centrale verdediger is. "Maar dat het er niet goed uitziet, spreekt voor zich", zei Van Persie die ook nog met Varela sprak. "Hij was tot tranen geroerd. Ik heb de beelden gezien en ik zie geen intentie. Dat heb ik tegen hem gezegd. Dit was ongelukkig. Hij raakte eerst net de bal en toen botsten ze. Het standbeen van Beelen stond vast op de grond."
Beelen verving Dávid Hancko tijdens het oefenduel met KAA Gent. De Slowaakse verdediger vertrekt voor een clubrecord naar Al-Nassr, de club uit Saudi-Arabië waar Cristiano Ronaldo ook voor speelt.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
7 uur geleden