Trainer van Feyenoord ziet Stengs snel terugkeren
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske verwacht dat Calvin Stengs snel weer kan aansluiten bij de selectie van Feyenoord. "Ook Julian Carranza en Gijs Smal hebben afgelopen week al op het veld gestaan, maar we moeten afwachten hoe dat verder gaat. Misschien duurt het nog tien dagen of twee weken", laat de Deense coach via Feyenoord One weten.
Feyenoord ging zondag fors onderuit tijdens een oefenduel met Benfica in Lissabon (5-0). De Portugezen van voormalig PSV-coach Roger Schmidt leidden na achttien minuten al met 4-0. Vangelis Pavlidis, overgekomen van AZ, maakte twee van die vier treffers. Bekerwinnaar Feyenoord opent komende zondag het nieuwe seizoen met een wedstrijd tegen landskampioen PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal.
Feyenoord oefende tegen Benfica met veel spelers die op het EK in actie zijn gekomen. Quinten Timber en Gernot Trauner zijn nog geblesseerd, maar werken aan hun herstel. De rentree van de geblesseerde Quilindschy Hartman laat langer op zich wachten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
3 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
21 uur geleden