Trainer Van den Brom slachtoffert doelman Vukovic bij Genk
GENK (ANP) - Trainer John van den Brom van Racing Genk heeft doelman Danny Vukovic geslachtofferd. Vanaf nu is de 18-jarige Belg Maarten Vandevoordt zijn eerste keeper, zei Van den Brom voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen KV Oostende van zaterdag.
Van den Brom presteert de laatste weken matig met Genk. In de competitie is de achterstand op koploper Club Brugge al gegroeid tot liefst 17 punten.
Vandevoordt wordt bestempeld als een groot talent. Vorig seizoen werd hij in de uitwedstrijd van Genk in de Champions League bij Napoli (4-0) de jongste doelman ooit op dat niveau. Hij speelde vorig seizoen in totaal zeven wedstrijden in de hoofdmacht van Genk.
De 35-jarige Vukovic, afkomstig uit Australië, werd dit seizoen in 26 duels 35 keer gepasseerd.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
26 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
48 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
50 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
53 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
56 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
59 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden