Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

De twee partijen spraken eerder deze maand al de intentie uit om langer met elkaar door te gaan. Van den Brom volgde half september de ontslagen Joseph Oosting op en ondertekende toen een contract tot het einde van dit seizoen.

De club staat na 28 wedstrijden op de vijfde plaats. Op het moment van het ontslag van Oosting stond de ploeg veertiende. Erik ten Hag, die in februari als technisch directeur begon, zei bij zijn aanstelling eerst rustig te willen observeren en daarna pas te besluiten over wie komend seizoen trainer van Twente is.

Ten Hag

"Ik heb steeds gezegd me hier uitstekend op mijn plek te voelen", zei Van den Brom. "De samenwerking met staf en spelers is vanaf het moment dat ik binnenkwam heel goed. We zien dat er ontwikkeling is in de manier van voetballen en we halen resultaten."

"Erik en ik hebben de afgelopen periode veel met elkaar gesproken en we hebben dezelfde ambities. We willen de club verder brengen. Het is fijn dat er nu duidelijkheid is, zodat we ons volledig kunnen focussen op het behalen van Europees voetbal. Daar gaan we voor", aldus Van den Brom.

Ten Hag was uiteraard ook blij met de verlenging. "We denken dat we met John verdere stappen kunnen maken op de weg waar we naartoe willen", zei Ten Hag. "In zijn hele carrière heeft hij bewezen een bekwaam trainer te zijn, zowel op het veld als erbuiten. Johns denk- en werkwijze passen bij de ambities van de club. Dit werd bevestigd in het vele contact dat we met elkaar hebben en in wat we zien op het veld."

Meer uit Voetbal

Minuut stilte bij Nederland - Duitsland voor Bartina Koeman

ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.

9 uur geleden
Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

11 uur geleden
Real Madrid wil af van La Liga-voorzitter Tebas na kritiek

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.

13 uur geleden
Ajacied Dolberg langere tijd aan de kant door blessure bij Denen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.

16 uur geleden
KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

17 uur geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

17 uur geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

18 uur geleden