Trainer Van Bommel staat voor vertrek bij Antwerp
ANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel staat voor een vertrek bij Royal Antwerp FC. De 47-jarige oud-voetballer van PSV, FC Barcelona, Bayern München en AC Milan is na dit seizoen toe aan een nieuwe uitdaging, zo weten media uit Nederland en België.
Van Bommel wil zelf nog niet bevestigen dat hij aan het einde van het seizoen vertrekt bij Antwerp. Hij werd de afgelopen week in verband gebracht met de functie van hoofdtrainer bij AC Milan en Feyenoord.
"Dat lees ik ook", reageerde Van Bommel op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Club Brugge. "Wat moet je daarvan vinden als trainer? En wat is daarvan waar? Misschien zijn er wel andere clubs die me gevraagd hebben."
Van Bommel tekende twee jaar geleden een driejarig contract bij Antwerp. Hij leidde zijn ploeg vorig seizoen naar de eerste landstitel in 66 jaar en won ook de nationale beker. Antwerp presteert dit seizoen een stuk minder en staat laatste in de play-offs voor de landstitel. Directeur voetbalzaken Marc Overmars werd begin dit jaar geschorst door de FIFA voor grensoverschrijdend gedrag in zijn periode bij Ajax.
Antwerp heeft het aanstaande vertrek van Van Bommel nog niet bevestigd. De club kan het seizoen komende donderdag nog enigszins kleur geven in de bekerfinale met Union. De club heeft geen kans meer op prolongatie van de landstitel. Vier duels voor het einde van het seizoen is de achterstand op koploper Anderlecht opgelopen tot 13 punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
1 dag geleden