Trainer Van Bommel staat voor vertrek bij Antwerp
ANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel staat voor een vertrek bij Royal Antwerp FC. De 47-jarige oud-voetballer van PSV, FC Barcelona, Bayern München en AC Milan is na dit seizoen toe aan een nieuwe uitdaging, zo weten media uit Nederland en België.
Van Bommel wil zelf nog niet bevestigen dat hij aan het einde van het seizoen vertrekt bij Antwerp. Hij werd de afgelopen week in verband gebracht met de functie van hoofdtrainer bij AC Milan en Feyenoord.
"Dat lees ik ook", reageerde Van Bommel op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Club Brugge. "Wat moet je daarvan vinden als trainer? En wat is daarvan waar? Misschien zijn er wel andere clubs die me gevraagd hebben."
Van Bommel tekende twee jaar geleden een driejarig contract bij Antwerp. Hij leidde zijn ploeg vorig seizoen naar de eerste landstitel in 66 jaar en won ook de nationale beker. Antwerp presteert dit seizoen een stuk minder en staat laatste in de play-offs voor de landstitel. Directeur voetbalzaken Marc Overmars werd begin dit jaar geschorst door de FIFA voor grensoverschrijdend gedrag in zijn periode bij Ajax.
Antwerp heeft het aanstaande vertrek van Van Bommel nog niet bevestigd. De club kan het seizoen komende donderdag nog enigszins kleur geven in de bekerfinale met Union. De club heeft geen kans meer op prolongatie van de landstitel. Vier duels voor het einde van het seizoen is de achterstand op koploper Anderlecht opgelopen tot 13 punten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste overwinning van dit seizoen in de Champions League binnen. De koploper van de Eredivisie beloonde zich tijdens een vermakelijk optreden met een zege op Como (3-2).
8 minuten geledenLINZ (ANP) - Liverpool heeft ook de tweede wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. Het elftal van trainer Andoni Iraola was in Oostenrijk veel te sterk voor LASK: 3-6.
26 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid kan volgende week zondag in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona niet beschikken over Vinícius Júnior. De Braziliaanse aanvaller is door de Spaanse voetbalbond voor vier wedstrijden geschorst.
1 uur geledenNYON (ANP) - Scheidsrechter Sander van der Eijk is door de UEFA aangesteld voor de wedstrijd tussen Celta de Vigo en Juventus in de Europa League van donderdag. De Nederlander wordt in Spanje bijgestaan door assistent-scheidsrechters Rens Bluemink en Stefan de Groot. Allard Lindhout is vierde official. Het VAR-duo bestaat uit de Engelsman Michael Salisbury en de Nederlandse Richard Martens.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat de supporters van NEC achter Dušan Tadić en zijn ploeg gaan staan. Dat zei de trainer van de club uit Nijmegen een dag voor het duel in de Europa League met Levski Sofia in reactie op vragen tijdens de persconferentie over uitspraken van de Servische voetballer. Tadić had in een interview met NU.nl gezegd dat de standaard bij Ajax anders lag dan bij NEC.
5 uur geledenSPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
18 uur geleden