Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

HOFFENHEIM (ANP) - VfL Wolfsburg heeft de eerste nederlaag van dit seizoen in de Bundesliga geleden. De ploeg van trainer Mark van Bommel verloor de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim met 3-1.

Ridle Baku bracht Wolfsburg nog wel op voorsprong (0-1). Andrej Kramaric maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk voor Hoffenheim, dat afgelopen zondag na vier overwinningen op rij gelijkspeelde tegen Eintracht Frankfurt (1-1). Christoph Baumgartner en Pavel Kaderábek scoorden in de tweede helft voor Hoffenheim. Wout Weghorst speelde de hele wedstrijd voor Wolfsburg, dat nu derde staat met een achterstand van 3 punten op Bayern München. De kampioen won vrijdag al van Greuther Fürth (1-3).

Bayer Leverkusen versloeg FSV Mainz 05 (1-0) en klom naar de tweede positie van de ranglijst, op basis van een beter doelsaldo dan VfL Wolfsburg. Florian Wirtz maakte het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius hadden een basisplaats bij Mainz.

Zege

RB Leipzig boekte een ruime zege op Hertha BSC 6-0. Christopher Nkunku (2) ,Yussuf Poulsen, Nordi Mukiele en Emil Forsberg scoorden voor de thuisploeg. Brian Brobbey mocht invallen bij Leipzig en bereidde de 6-0 van Amadou Haidara voor. Deyovaisio Zeefuik en Jurgen Ekkelenkamp hadden een basisplaats bij Hertha.

Sam Lammers speelde met Eintracht Frankfurt gelijk tegen FC Köln (1-1). De spits werd na ruim een uur gewisseld. Kevin Behrens bezorgde 1. FC Union Berlin in de slotfase een zege op Arminia Bielefeld (1-0). De club uit de hoofdstad is een van de tegenstanders van Feyenoord in de Conference League.

Meer uit Voetbal

OM: onderzoek naar racistische reacties na WK-verlies al gestart

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie en de politie zijn al een onderzoek gestart naar discriminerende en racistische reacties op de Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dit zegt een woordvoerster van het Landelijk Expertisecentrum Discriminatie (LECD), dat valt onder het Openbaar Ministerie Amsterdam.

33 minuten geleden
KNVB doet aangifte om racistische uitingen tegen Oranje-spelers

ZEIST (ANP) - De KNVB doet aangifte van groepsbelediging tegen personen die zich online racistisch hebben uitgelaten over Oranje-internationals na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko. Dat meldt de voetbalbond vrijdag.

1 uur geleden
Duitse voetbalbond bevestigt vertrek bondscoach Nagelsmann

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.

6 uur geleden
Spits Haller neemt afscheid van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.

6 uur geleden
Napoli stelt Allegri aan als nieuwe trainer

NAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.

7 uur geleden
Algerijn Mahrez stopt als international na uitschakeling op WK

VANCOUVER (ANP) - De Algerijnse sterspeler Riyad Mahrez stopt als international. Algerije werd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag uitgeschakeld op het WK voetbal na een nederlaag tegen Zwitserland (0-2). "Dit was mijn laatste wedstrijd voor Algerije", zei de aanvoerder.

8 uur geleden
Salah mogelijk niet in basis Egypte voor WK-duel met Australië

ARLINGTON (ANP/AFP) - Het is nog onzeker of sterspeler Mohamed Salah van Egypte vrijdagavond aan de aftrap staat voor de wedstrijd in de zestiende finales van het WK voetbal tegen Australië. De 34-jarige aanvaller werd afgelopen weekend tijdens het laatste groepsduel met Iran (1-1) gewisseld met een hamstringprobleem.

9 uur geleden