Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

HOFFENHEIM (ANP) - VfL Wolfsburg heeft de eerste nederlaag van dit seizoen in de Bundesliga geleden. De ploeg van trainer Mark van Bommel verloor de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim met 3-1.

Ridle Baku bracht Wolfsburg nog wel op voorsprong (0-1). Andrej Kramaric maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk voor Hoffenheim, dat afgelopen zondag na vier overwinningen op rij gelijkspeelde tegen Eintracht Frankfurt (1-1). Christoph Baumgartner en Pavel Kaderábek scoorden in de tweede helft voor Hoffenheim. Wout Weghorst speelde de hele wedstrijd voor Wolfsburg, dat nu derde staat met een achterstand van 3 punten op Bayern München. De kampioen won vrijdag al van Greuther Fürth (1-3).

Bayer Leverkusen versloeg FSV Mainz 05 (1-0) en klom naar de tweede positie van de ranglijst, op basis van een beter doelsaldo dan VfL Wolfsburg. Florian Wirtz maakte het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius hadden een basisplaats bij Mainz.

Zege

RB Leipzig boekte een ruime zege op Hertha BSC 6-0. Christopher Nkunku (2) ,Yussuf Poulsen, Nordi Mukiele en Emil Forsberg scoorden voor de thuisploeg. Brian Brobbey mocht invallen bij Leipzig en bereidde de 6-0 van Amadou Haidara voor. Deyovaisio Zeefuik en Jurgen Ekkelenkamp hadden een basisplaats bij Hertha.

Sam Lammers speelde met Eintracht Frankfurt gelijk tegen FC Köln (1-1). De spits werd na ruim een uur gewisseld. Kevin Behrens bezorgde 1. FC Union Berlin in de slotfase een zege op Arminia Bielefeld (1-0). De club uit de hoofdstad is een van de tegenstanders van Feyenoord in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Boadu in de spits bij PSV tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.

40 minuten geleden
Aston Villa verspeelt punten in strijd om bovenste plaatsen

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.

48 minuten geleden
Winnend Bayern maakt het zichzelf moeilijk tegen Frankfurt

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.

1 uur geleden
Werder Bremen schrapt reis naar VS, deels om politieke redenen

BREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.

2 uur geleden
Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

20 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

22 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

23 uur geleden