Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

HOFFENHEIM (ANP) - VfL Wolfsburg heeft de eerste nederlaag van dit seizoen in de Bundesliga geleden. De ploeg van trainer Mark van Bommel verloor de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim met 3-1.

Ridle Baku bracht Wolfsburg nog wel op voorsprong (0-1). Andrej Kramaric maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk voor Hoffenheim, dat afgelopen zondag na vier overwinningen op rij gelijkspeelde tegen Eintracht Frankfurt (1-1). Christoph Baumgartner en Pavel Kaderábek scoorden in de tweede helft voor Hoffenheim. Wout Weghorst speelde de hele wedstrijd voor Wolfsburg, dat nu derde staat met een achterstand van 3 punten op Bayern München. De kampioen won vrijdag al van Greuther Fürth (1-3).

Bayer Leverkusen versloeg FSV Mainz 05 (1-0) en klom naar de tweede positie van de ranglijst, op basis van een beter doelsaldo dan VfL Wolfsburg. Florian Wirtz maakte het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius hadden een basisplaats bij Mainz.

Zege

RB Leipzig boekte een ruime zege op Hertha BSC 6-0. Christopher Nkunku (2) ,Yussuf Poulsen, Nordi Mukiele en Emil Forsberg scoorden voor de thuisploeg. Brian Brobbey mocht invallen bij Leipzig en bereidde de 6-0 van Amadou Haidara voor. Deyovaisio Zeefuik en Jurgen Ekkelenkamp hadden een basisplaats bij Hertha.

Sam Lammers speelde met Eintracht Frankfurt gelijk tegen FC Köln (1-1). De spits werd na ruim een uur gewisseld. Kevin Behrens bezorgde 1. FC Union Berlin in de slotfase een zege op Arminia Bielefeld (1-0). De club uit de hoofdstad is een van de tegenstanders van Feyenoord in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Hulp voor Spaanse voetbalsters bij plannen zwangerschap

MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse voetbalbond (RFEF) heeft een akkoord gesloten ter ondersteuning van vruchtbaarheidsbehandelingen voor vrouwelijke spelers en scheidsrechters. De bond presenteerde de maatregel dinsdag als een nieuwe manier om vrouwen in het topvoetbal meer vrijheid te geven om te beslissen of en wanneer ze moeder willen worden.

9 minuten geleden
Aanvaller Hadj Moussa met Feyenoord in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van Feyenoord voor de uitwedstrijd van woensdag tegen FC Barcelona in de Champions League. De 24-jarige rechtsbuiten had zijn zinnen gezet op een lucratieve transfer naar Al-Ittihad, dat bijna 40 miljoen euro voor hem overhad. Feyenoord en de club uit Saudi-Arabië bereikten echter geen overeenstemming over de betalingsvoorwaarden.

25 minuten geleden
Amrabat stopt als international Marokko onder huidige bondscoach

AMSTERDAM (ANP) - Sofyan Amrabat wil niet meer voor het Marokkaanse voetbalelftal uitkomen zolang Mohamed Ouahbi bondscoach is. Dat schrijft de middenvelder van Ajax op Instagram.

2 uur geleden
Nederlandse spelers ontbreken bij genomineerden voor Gouden Bal

LONDEN (ANP) - Nederlandse voetballers ontbreken op de lijst van genomineerden voor de Gouden Bal, de prijs voor de beste voetballer ter wereld. De organisatie maakte dinsdag de dertig namen bekend van de spelers die op 26 oktober in Londen kans maken op de Ballon d'Or.

2 uur geleden
Drie Nederlandse voetbalsters genomineerd voor Ballon d'Or

LONDEN (ANP) - Drie Nederlandse voetbalsters zijn genomineerd voor de Ballon d'Or Féminin, de prijs voor de beste voetbalster ter wereld. Dat heeft de organisatie van de prestigieuze sportprijs dinsdag bekendgemaakt. Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema zitten bij de dertig speelsters die op 26 oktober in Londen kans maken op de prijs.

3 uur geleden
Doelman Padt (36) na vijf jaar weg bij Bulgaarse club Ludogorets

RAZGRAD (ANP) - Doelman Sergio Padt vertrekt na vijf jaar bij de Bulgaarse voetbalclub Ludogorets. De 36-jarige Nederlander heeft in overleg met de clubleiding zijn contract laten ontbinden, zodat hij ergens anders aan de slag kan gaan.

3 uur geleden
Utrecht-trainer Correia vindt gooien vuurwerk 'extreem ver' gaan

UTRECHT (ANP) - Anthony Correia vindt dat het gooien van een vuurwerkbom door de aanhang van FC Utrecht "extreem ver" gaat. De trainer van de club wil zich echter zo min mogelijk "met randzaken" bezighouden, zo zei hij dinsdag na afloop van het restant van de zaterdagavond gestaakte wedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles. "Wij moeten het op het veld laten zien", aldus Correia.

3 uur geleden