Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

Trainer Van Bommel lijdt eerste nederlaag met Wolfsburg

HOFFENHEIM (ANP) - VfL Wolfsburg heeft de eerste nederlaag van dit seizoen in de Bundesliga geleden. De ploeg van trainer Mark van Bommel verloor de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim met 3-1.

Ridle Baku bracht Wolfsburg nog wel op voorsprong (0-1). Andrej Kramaric maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk voor Hoffenheim, dat afgelopen zondag na vier overwinningen op rij gelijkspeelde tegen Eintracht Frankfurt (1-1). Christoph Baumgartner en Pavel Kaderábek scoorden in de tweede helft voor Hoffenheim. Wout Weghorst speelde de hele wedstrijd voor Wolfsburg, dat nu derde staat met een achterstand van 3 punten op Bayern München. De kampioen won vrijdag al van Greuther Fürth (1-3).

Bayer Leverkusen versloeg FSV Mainz 05 (1-0) en klom naar de tweede positie van de ranglijst, op basis van een beter doelsaldo dan VfL Wolfsburg. Florian Wirtz maakte het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius hadden een basisplaats bij Mainz.

Zege

RB Leipzig boekte een ruime zege op Hertha BSC 6-0. Christopher Nkunku (2) ,Yussuf Poulsen, Nordi Mukiele en Emil Forsberg scoorden voor de thuisploeg. Brian Brobbey mocht invallen bij Leipzig en bereidde de 6-0 van Amadou Haidara voor. Deyovaisio Zeefuik en Jurgen Ekkelenkamp hadden een basisplaats bij Hertha.

Sam Lammers speelde met Eintracht Frankfurt gelijk tegen FC Köln (1-1). De spits werd na ruim een uur gewisseld. Kevin Behrens bezorgde 1. FC Union Berlin in de slotfase een zege op Arminia Bielefeld (1-0). De club uit de hoofdstad is een van de tegenstanders van Feyenoord in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

2 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

2 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

3 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

3 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

4 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

6 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

7 uur geleden