Trainer van Barcelona besteedt weinig aandacht aan rel
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gaat niet minder presteren van het meningsverschil tussen sterspeler Lionel Messi en technisch directeur Eric Abidal. Dat beweerde trainer Quique Setién op een persconferentie voor het bekerduel van donderdag met Athletic Club uit Bilbao.
"Ik zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat dit geen invloed heeft op mijn team", zei Setién. "Iedere club heeft zijn eigen problemen. Maar laten wij ons concentreren op voetbal. We willen naar de volgende ronde van de beker. Aan andere dingen moeten we onze energie niet verspillen. Jullie zijn er meer mee bezig dan wij", beet hij de aanwezige journalisten toe. "Ik heb er met mijn spelers nog geen minuut over gesproken."
De vaak zo ingetogen Messi reageerde dinsdag op Instagram ongekend fel op uitspraken van Abidal. Volgens de technisch directeur waren sommige spelers ontevreden over de inmiddels ontslagen trainer Ernesto Valverde. Zij wilden niet alles meer voor hem geven.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
8 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
16 uur geleden