Trainer Ultee voegt Alflen toe aan technische staf Cambuur
LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Sjors Ultee heeft bij Cambuur Rob Alflen per direct als assistent toegevoegd aan zijn technische staf. Ultee werd onlangs door de Friese club aangesteld als hoofdtrainer en moet Cambuur in de tweede seizoenshelft behoeden voor degradatie.
De 54-jarige Alflen was de afgelopen jaren ook assistent van Ultee bij Fortuna Sittard. Daarvoor was hij assistent bij onder meer FC Utrecht en Heracles Almelo. Bij FC Utrecht was hij ook hoofdtrainer, maar hij werd snel opgevolgd door Erik ten Hag.
Alflen sloot zijn voetbalcarrière in 2000 af bij Cambuur, dat momenteel zeventiende staat in de Eredivisie. De Friezen wonnen dit seizoen pas twee keer.
Cambuur nam een maand geleden noodgedwongen afscheid van Henk de Jong, die zijn functie van hoofdtrainer op het advies van de dokter moest neerleggen.
Pascal Bosschaart en Martijn Barto ondersteunen Ultee ook.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
14 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
16 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
17 uur geleden