Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ultee voegt Alflen toe aan technische staf Cambuur

Trainer Ultee voegt Alflen toe aan technische staf Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Sjors Ultee heeft bij Cambuur Rob Alflen per direct als assistent toegevoegd aan zijn technische staf. Ultee werd onlangs door de Friese club aangesteld als hoofdtrainer en moet Cambuur in de tweede seizoenshelft behoeden voor degradatie.

De 54-jarige Alflen was de afgelopen jaren ook assistent van Ultee bij Fortuna Sittard. Daarvoor was hij assistent bij onder meer FC Utrecht en Heracles Almelo. Bij FC Utrecht was hij ook hoofdtrainer, maar hij werd snel opgevolgd door Erik ten Hag.

Alflen sloot zijn voetbalcarrière in 2000 af bij Cambuur, dat momenteel zeventiende staat in de Eredivisie. De Friezen wonnen dit seizoen pas twee keer.

Cambuur nam een maand geleden noodgedwongen afscheid van Henk de Jong, die zijn functie van hoofdtrainer op het advies van de dokter moest neerleggen.

Pascal Bosschaart en Martijn Barto ondersteunen Ultee ook.

Meer uit Voetbal

Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

28 minuten geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

2 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

3 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

3 uur geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

4 uur geleden
Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

6 uur geleden
Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

18 uur geleden