Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ultee is best trots op Fortuna na nederlaag tegen Ajax

Trainer Ultee is best trots op Fortuna na nederlaag tegen Ajax

SITTARD (ANP) - Trainer Sjors Ultee was best een beetje trots op Fortuna Sittard na een nipte nederlaag tegen Ajax (1-2). "We hebben het ze lastig gemaakt en het was ook een echte wedstrijd", zei hij bij ESPN. "Dat is wel een compliment waard."

"Natuurlijk hebben we te veel kansen weggegeven", zei Ultee. "Maar dat gebeurt wel meer ploegen als ze tegen Ajax spelen. Ajax had ook een dag meer rust, dat speelde denk ik ook niet in ons voordeel. Woensdag beginnen we ook al met een dag minder rust aan de wedstrijd tegen RKC. Het zit even niet mee."

Ultee baalde van de 1-2 van Ajax. "Dat was wel zuur hoe dat ging", zei hij. Aanvaller Lisandro Semedo ging naar de grond tijdens een duel met Ryan Gravenberch. Fortuna speelde de bal niet uit. Ajax voetbalde ook verder en zag Sébastien Haller scoren.

"Natuurlijk zat er wel even tijd tussen die actie van Semedo en dat doelpunt", zei Ultee. "Maar Semedo had kramp aan beide kuiten. Hij kon niet meer verder. Die rode kaart van Polter in blessuretijd was ook onnodig. Hij doet het niet slim, maar het was niet zijn intentie om Álvarez zo te raken."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

8 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

8 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

8 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

8 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

14 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

19 uur geleden