Trainer Tuchel wil na bereiken finale niet natrappen naar PSG
LONDEN (ANP) - Thomas Tuchel staat voor het tweede jaar op rij in de finale van de Champions League. Vorig seizoen verloor de Duitse trainer met Paris Saint-Germain de eindstrijd van Bayern München (0-1) en dit keer mag hij het eind mei met zijn nieuwe werkgever Chelsea opnemen tegen Manchester City.
"Ik zie dit niet als revanche op Paris Saint-Germain. Ik wil alleen maar praten over Chelsea", aldus Tuchel, die in december bij de Frans topclub werd ontslagen en een maand later bij Chelsea als vervanger van de eveneens weggestuurde Frank Lampard aan de slag ging.
Chelsea bereikte de finale door Real met 2-0 te verslaan. Dat was ruim genoeg na de 1-1 van vorige week. Tuchel: "In de tweede helft waren we erg sterk, we creëerden veel grote kansen. Al hadden we moeite met scoren."
Mason Mount zorgde kort voor tijd voor de bevrijdende tweede treffer. "De mentaliteit van mijn spelers was uitzonderlijk", vond Tuchel.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard komt alsnog in actie op het ABN AMRO Open in Rotterdam. De 17-jarige debutant vervangt woensdag als lucky loser de geblesseerde Aleksandar Vukic uit Australië in de partij tegen de Zwitserse routinier Stan Wawrinka.
18 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.
17 uur geleden