Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Tuchel rijdt Chelsea desnoods zelfs in minibus naar Lille

Trainer Tuchel rijdt Chelsea desnoods zelfs in minibus naar Lille

LONDEN (ANP) - Trainer Thomas Tuchel belooft Chelsea trouw, ook nu de Engelse voetbalclub in de problemen zit door de situatie rond de Russische eigenaar Roman Abramovitsj. "Er bestaat geen twijfel over dat ik tot het einde van dit seizoen blijf", zei Tuchel na de competitiezege op Newcastle United (1-0). "We bekijken het verder gewoon per dag, want alles kan veranderen. De situatie is duidelijk: de club staat te koop en hopelijk wordt het daarmee opgelost."

Tuchel kwam begin vorig jaar naar Chelsea, als vervanger van de ontslagen Frank Lampard. Onder zijn leiding wonnen de 'Blues' de Champions League en onlangs ook het WK voor clubs. De 48-jarige Duitser verlengde kort na het winnen van de Champions League zijn contract in Londen tot de zomer van 2024.

De Britse overheid zette Abramovitsj vorige week op een sanctielijst, omdat hij nauwe banden zou hebben met de Russische president Vladimir Poetin. Omdat alle bezittingen en tegoeden van Abramovitsj in Groot-Brittannië zijn bevroren, heeft Chelsea te maken met tal van restricties. Zo moet de club zich houden aan een beperkt reisbudget.

Chelsea speelt woensdag in Frankrijk de return in de achtste finales van de Champions League tegen Lille. "De informatie die ik heb, is dat we met een vliegtuig heen en weer kunnen. Maar als dat niet kan, dan gaan we met de trein of desnoods met de bus. En in het uiterste geval ga ik zelf achter het stuur van een minibusje zitten", aldus Tuchel. "Als je me twintig jaar geleden zou hebben gevraagd of ik als trainer langs de kant wil staan bij een wedstrijd uit de Champions League, dan had ik geantwoord: wat moet ik daarvoor doen? Dat is niet veranderd. We hebben bij Chelsea geweldige en betrokken mensen in dienst die alles organiseren. Dat zorgt ervoor dat eigenlijk alles als normaal voelt." Chelsea verdedigt tegen Lille een voorsprong van 2-0.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

14 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

14 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

14 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

17 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

17 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

17 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

18 uur geleden