Trainer Tuchel heeft geen verklaring voor vormcrisis Chelsea
LONDEN (ANP) - Chelsea is in een cruciale fase van het seizoen hopeloos uit vorm en trainer Thomas Tuchel voelt zich daarvoor verantwoordelijk. "Het is de schuld van ons allemaal, mijzelf inbegrepen", zei de Duitse coach na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Real Madrid in de kwartfinales van de Champions League. "Het is duidelijk dat we sinds de laatste interlandbreak niet meer onszelf zijn en ik heb er geen verklaring voor. De spelers missen de vorm."
Chelsea, de titelverdediger in de Champions League, ging afgelopen weekeinde in de Premier League ook al hard onderuit op Stamford Bridge tegen Brentford: 1-4. "We kunnen veel beter en hadden Real Madrid veel meer pijn moeten doen, maar we speelden ver onder ons niveau. We moeten nu meteen een einde maken aan deze periode van nederlagen en vele tegendoelpunten, want we zitten in een cruciale fase van het seizoen", aldus Tuchel.
Chelsea staat derde in de Premier League met inmiddels 14 punten minder dan koploper Manchester City. Zaterdag speelt de Londense club uit tegen Southampton.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
8 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
12 uur geleden