Trainer Terzic: keuze voor Dortmund goed voor Bellingham
LONDEN (ANP) - Trainer Edin Terzic heeft goede hoop dat hij zich dinsdag met Borussia Dortmund plaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De Duitsers verdedigen in Londen een voorsprong van 1-0 tegen Chelsea. Terzic houdt zich vooral vast aan het goede spel van Jude Bellingham, de 19-jarige spelmaker die naar verluidt in de belangstelling staat van Liverpool, Manchester City en Chelsea.
"Vragen over interesse van andere clubs voor Jude krijgen we al vanaf het begin dat hij hier speelt", aldus Terzic. "Hij had toen ook naar clubs in de Premier League gekund, maar hij koos bewust voor een stap naar Dortmund. Ik denk dat het voor beide partijen goed heeft uitgepakt. Wij helpen hem als club ook verder in zijn loopbaan."
Aan de hand van Bellingham won Dortmund dit jaar alle tien de wedstrijden, in de competitie, beker en Champions League. Terzic: "We zijn erg blij met Jude, op 19-jarige leeftijd is hij een van onze leiders. We weten dat we morgen een goede prestatie van hem nodig hebben."
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.
7 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
16 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
1 dag geleden