Trainer Terzic: keuze voor Dortmund goed voor Bellingham
LONDEN (ANP) - Trainer Edin Terzic heeft goede hoop dat hij zich dinsdag met Borussia Dortmund plaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De Duitsers verdedigen in Londen een voorsprong van 1-0 tegen Chelsea. Terzic houdt zich vooral vast aan het goede spel van Jude Bellingham, de 19-jarige spelmaker die naar verluidt in de belangstelling staat van Liverpool, Manchester City en Chelsea.
"Vragen over interesse van andere clubs voor Jude krijgen we al vanaf het begin dat hij hier speelt", aldus Terzic. "Hij had toen ook naar clubs in de Premier League gekund, maar hij koos bewust voor een stap naar Dortmund. Ik denk dat het voor beide partijen goed heeft uitgepakt. Wij helpen hem als club ook verder in zijn loopbaan."
Aan de hand van Bellingham won Dortmund dit jaar alle tien de wedstrijden, in de competitie, beker en Champions League. Terzic: "We zijn erg blij met Jude, op 19-jarige leeftijd is hij een van onze leiders. We weten dat we morgen een goede prestatie van hem nodig hebben."
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
21 minuten geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
8 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
13 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
15 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
20 uur geleden