Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag zwaait met gelijkspel af bij kampioen Ajax

Trainer Ten Hag zwaait met gelijkspel af bij kampioen Ajax

ARNHEM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft met een gelijkspel afscheid genomen van Ajax. De nieuwe coach van Manchester United zag zijn ploeg zonder veel basisspelers in de slotfase een punt redden tegen Vitesse (2-2). Edson Álvarez scoorde in de 87e minuut. Loïs Openda trof namens Vitesse tweemaal doel tegen de kampioen, die woensdagnacht lang feestvierde.

Jay Gorter mocht voor het eerst het doel van Ajax verdedigen in de Eredivisie. Hij was alweer de vierde keeper van Ajax dit seizoen in de competitie, na Remko Pasveer, Maarten Stekelenburg en André Onana. Youri Regeer, Kenneth Taylor, Brian Brobbey en Devyne Rensch verschenen ook aan de aftrap in het Gelredome.

Ten Hag wilde niet alleen enkele jeugdspelers een kans geven. Hij kan al langer niet beschikken over de geblesseerde Pasveer, Antony, Lisandro Martínez, Ryan Gravenberch en Perr Schuurs. Jurriën Timber heeft volgens zijn trainer dringend behoefte aan enkele weken rust en Noussair Mazraoui lag ziek op bed.

Brobbey opende in de 16e minuut nog wel de score voor Ajax. Openda maakte in de 52e minuut gelijk en scoorde in de 56e minuut nog een keer. Berghuis was dichtbij de 2-2 maar schoot op de lat. Hij bereidde in de slotfase wel de 2-2 van Álvarez voor.

Meer uit Voetbal

Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

5 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

14 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

16 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

17 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

18 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

18 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

19 uur geleden