Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag ziet Ajax zakelijke zege op Young Boys boeken

BERN (ANP) - Trainer Erik ten Hag sprak na de uitzege van zijn Ajax op Young Boys (0-2) in de achtste finales van de Europa League over een "zakelijke zege". "We speelden niet goed maar staan in de kwartfinale", zei hij. "En dat is een uitstekende prestatie. Daar ben ik heel blij mee."

Ajax staat voor de derde keer in de laatste vier jaar in een kwartfinale van een Europees toernooi. "Dat lijkt me een uitstekende prestatie", zei Ten Hag. "Want volgens mij staan we ook voor de derde keer in de laatste 18 jaar in een kwartfinale. Maar we gaan niets vieren nu. Een kwartfinale gaan we niet vieren."

"Young Boys speelde opportunistisch, na die 3-0 nederlaag van vorige week bij ons", zei Ten Hag. "Dat kon je wel een beetje verwachten. Maar wij maakten ze sterker omdat we te veel balverlies leden. Na die 0-2 in het begin van de tweede helft was het wel gedaan. Er sloop gemakzucht in onze ploeg. Dat is begrijpelijk, maar niet goed. We moeten altijd beter."

Uitdaging

Ten Hag ziet Ajax de laatste weken groeien. "We wilden eigenlijk zo lang mogelijk mee in de Champions League", zei hij. "Maar we hebben afgelopen zomer toch weer afscheid moeten nemen van goede spelers", doelde hij op Hakim Ziyech, Donny van de Beek en Sergino Dest. "En in de beslissende periode van de groepsfase van de Champions League misten we Daley Blind, David Neres en Mohammed Kudus."

"Nu zitten we in de Europa League, waar af en toe ten onrechte een beetje denigrerend over wordt gedaan. We kunnen nog mooie en sterke tegenstanders treffen. Dat is een uitdaging voor ons. Maar op de loting hebben we geen invloed. Wij moeten er zondag tegen ADO weer staan."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

4 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

6 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

6 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

7 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

7 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

7 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

9 uur geleden