Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend winnen van defensief Sparta

Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend winnen van defensief Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was niet verbaasd over de verdedigende speelwijze van Sparta Rotterdam tegen Ajax. "Maar als wij het goed doen, dan levert dat niets op voor de tegenstander", aldus Ten Hag.

Sparta speelde met vijf verdedigers en kort daarvoor stonden nog eens vier middenvelders. "Ze hoopten op een momentje", zei Ten Hag, die zijn ploeg onlangs gelijk zag spelen tegen een zeer verdedigend Go Ahead Eagles (0-0). "Maar het is niet dat wij daar geen antwoord op hebben. We moeten gewoon geduldig blijven en veel investeren in loopacties."

Ten Hag snapt dat het voor de televisiekijkers niet echt genieten was. "Maar dat krijg je als er een ploeg alleen maar achterin blijft staan. We hebben toch nog zes of zeven goede kansen gekregen. Dat is best veel. Als we de 2-0 wel maken, dan lopen we nog aardig uit denk ik. We hebben in mijn ogen verdiend gewonnen."

Meer uit Voetbal

Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

32 minuten geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

10 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

11 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

16 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

17 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

17 uur geleden