Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend winnen van defensief Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was niet verbaasd over de verdedigende speelwijze van Sparta Rotterdam tegen Ajax. "Maar als wij het goed doen, dan levert dat niets op voor de tegenstander", aldus Ten Hag.
Sparta speelde met vijf verdedigers en kort daarvoor stonden nog eens vier middenvelders. "Ze hoopten op een momentje", zei Ten Hag, die zijn ploeg onlangs gelijk zag spelen tegen een zeer verdedigend Go Ahead Eagles (0-0). "Maar het is niet dat wij daar geen antwoord op hebben. We moeten gewoon geduldig blijven en veel investeren in loopacties."
Ten Hag snapt dat het voor de televisiekijkers niet echt genieten was. "Maar dat krijg je als er een ploeg alleen maar achterin blijft staan. We hebben toch nog zes of zeven goede kansen gekregen. Dat is best veel. Als we de 2-0 wel maken, dan lopen we nog aardig uit denk ik. We hebben in mijn ogen verdiend gewonnen."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
3 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
5 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
9 uur geleden