Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend winnen van defensief Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was niet verbaasd over de verdedigende speelwijze van Sparta Rotterdam tegen Ajax. "Maar als wij het goed doen, dan levert dat niets op voor de tegenstander", aldus Ten Hag.
Sparta speelde met vijf verdedigers en kort daarvoor stonden nog eens vier middenvelders. "Ze hoopten op een momentje", zei Ten Hag, die zijn ploeg onlangs gelijk zag spelen tegen een zeer verdedigend Go Ahead Eagles (0-0). "Maar het is niet dat wij daar geen antwoord op hebben. We moeten gewoon geduldig blijven en veel investeren in loopacties."
Ten Hag snapt dat het voor de televisiekijkers niet echt genieten was. "Maar dat krijg je als er een ploeg alleen maar achterin blijft staan. We hebben toch nog zes of zeven goede kansen gekregen. Dat is best veel. Als we de 2-0 wel maken, dan lopen we nog aardig uit denk ik. We hebben in mijn ogen verdiend gewonnen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
11 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden