Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag ziet Ajax te veel doelpunten tegen krijgen

Trainer Ten Hag ziet Ajax te veel doelpunten tegen krijgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft zich geërgerd tijdens de thuiswedstrijd van Ajax tegen Feyenoord (3-2). "Als je ziet hoe we in de eerste helft twee doelpunten tegen krijgen", mopperde hij. "Dat gebeurt ons de laatste weken steeds. Daar zijn afspraken over gemaakt. Die worden geschonden."

Ajax incasseerde in de vorige twee competitieduels, met SC Cambuur en RKC Waalwijk, ook al twee doelpunten, "Door al die tegentreffers gaat er veel energie uit onze ploeg", zei Ten Hag. "Maar uiteindelijk moet ik ze toch ook nu weer een compliment maken. Ze hebben dinsdag van Benfica verloren. Dat deed heel veel pijn. Dan begin je zo tegen Feyenoord. Maar dan zet je het toch nog recht."

"Ik heb eerst Klaassen voor Álvarez gebracht", verklaarde Ten Hag de ommekeer. "Vervolgens gingen we met drie verdedigers spelen en heb ik met Brobbey een extra spits in het veld laten komen. In het laatste half uur hebben we Feyenoord weggevaagd. We hebben in mijn ogen ook verdiend gewonnen."

Ten Hag was kritisch op een deel van de aanhang van Ajax, die de ploeg in de eerste helft niet steunde tijdens moeilijke momenten. Vooral André Onana werd steeds uitgefloten. Supporters balen dat de doelman uit Kameroen aan het einde van het seizoen transfervrij vertrekt na een lange dopingschorsing. Fans scandeerden ook de naam van wisselspeler Nicolás Tagliafico toen Daley Blind een fout maakte. "Na rust hebben we de fans weer meegekregen", zei Ten Hag. "Maar het is ook fijn als de supporters een impuls geven als het even niet loopt en het spel dood lijkt. In de tweede helft zag je wat die steun met onze ploeg kan doen."

Meer uit Voetbal

Manchester City herstelt achterstand en wint groep

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is door een zege op RB Leipzig al zeker van de eindwinst in groep G van de Champions League. De ploeg van coach Pep Guardiola won in eigen huis met 3-2 na een achterstand van 2-0.

4 uur geleden
Dortmund door in CL na zege, gelijkspel PSG en Newcastle

MILAAN (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich geplaatst voor de knock-outfase van de Champions League. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen was in Italië te sterk voor het AC Milan van Tijjani Reijnders: 1-3. In dezelfde groep speelden Paris Saint-Germain en Newcastle United gelijk na een strafschop diep in de blessuretijd van PSG-spits Kylian Mbappé (1-1).

4 uur geleden
Barcelona overwintert eindelijk weer eens in Champions League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk weer eens de laatste zestien bereikt van de Champions League. De ploeg van trainer Xavi won met 2-1 van FC Porto en nam daarmee de eerste plaats in groep H in met 12 punten. Met nog één groepswedstrijd te gaan is een plek in de knock-outfase al binnen. De afgelopen twee seizoenen wist de Catalaanse ploeg niet door de groepsfase heen te komen.

4 uur geleden
Feyenoord scoort tweemaal voor Atlético en is uit Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mag zich na de winterstop niet meer met de beste clubs van Europa meten. De ploeg van Arne Slot kwam voor eigen publiek tekort tegen Atlético Madrid (1-3) en is voor de laatste speelronde van de groepsfase al zeker van de derde plaats in de poule. De Rotterdammers vervolgen het Europese avontuur komend voorjaar in de tussenronde van de Europa League.

5 uur geleden
Feyenoord uit de Champions League na nederlaag tegen Atlético

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid met 1-3 verloren. De kampioen van Nederland is voor de laatste speelronde al zeker dat hij als derde eindigt in de poule. De ploeg van trainer Arne Slot speelt na de winterstop niet meer in de Champions League maar in de tussenronde van de Europa League.

5 uur geleden
Rvc: bestuur Volendam moet weg omdat toekomst club in gevaar is

VOLENDAM (ANP) - Voorzitter Jan Smit en het voltallige bestuur moeten opstappen omdat het voortbestaan van FC Volendam in gevaar is. In een verklaring stelt de raad van commissarissen dat de Eredivisieclub op dit moment een negatief eigen vermogen heeft van 3 miljoen euro en dat er voor het lopende seizoen een tekort van 2,3 miljoen euro wordt verwacht.

6 uur geleden
Knieoperatie voor Ajax-doelman Pasveer

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan de komende tijd nog niet beschikken over Remko Pasveer. De 40-jarige doelman wordt vrijdag geopereerd aan zijn linkerknie, meldde Ajax dinsdag. De Amsterdamse club hoopt dat Pasveer na de winterstop weer kan aansluiten bij de selectie.

6 uur geleden