Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag ziet Ajax te veel doelpunten tegen krijgen

Trainer Ten Hag ziet Ajax te veel doelpunten tegen krijgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft zich geërgerd tijdens de thuiswedstrijd van Ajax tegen Feyenoord (3-2). "Als je ziet hoe we in de eerste helft twee doelpunten tegen krijgen", mopperde hij. "Dat gebeurt ons de laatste weken steeds. Daar zijn afspraken over gemaakt. Die worden geschonden."

Ajax incasseerde in de vorige twee competitieduels, met SC Cambuur en RKC Waalwijk, ook al twee doelpunten, "Door al die tegentreffers gaat er veel energie uit onze ploeg", zei Ten Hag. "Maar uiteindelijk moet ik ze toch ook nu weer een compliment maken. Ze hebben dinsdag van Benfica verloren. Dat deed heel veel pijn. Dan begin je zo tegen Feyenoord. Maar dan zet je het toch nog recht."

"Ik heb eerst Klaassen voor Álvarez gebracht", verklaarde Ten Hag de ommekeer. "Vervolgens gingen we met drie verdedigers spelen en heb ik met Brobbey een extra spits in het veld laten komen. In het laatste half uur hebben we Feyenoord weggevaagd. We hebben in mijn ogen ook verdiend gewonnen."

Ten Hag was kritisch op een deel van de aanhang van Ajax, die de ploeg in de eerste helft niet steunde tijdens moeilijke momenten. Vooral André Onana werd steeds uitgefloten. Supporters balen dat de doelman uit Kameroen aan het einde van het seizoen transfervrij vertrekt na een lange dopingschorsing. Fans scandeerden ook de naam van wisselspeler Nicolás Tagliafico toen Daley Blind een fout maakte. "Na rust hebben we de fans weer meegekregen", zei Ten Hag. "Maar het is ook fijn als de supporters een impuls geven als het even niet loopt en het spel dood lijkt. In de tweede helft zag je wat die steun met onze ploeg kan doen."

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

10 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

10 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

13 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

16 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

17 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

18 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

19 uur geleden