
Trainer Ten Hag wint met Manchester United ook van Bournemouth
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft ook de thuiswedstrijd tegen Bournemouth gewonnen. Het elftal van trainer Erik ten Hag zegevierde met 3-0. Casemiro opende de score na een vrije trap van Christian Eriksen. Luke Shaw tekende voor 2-0 en Marcus Rashford bekroonde in de slotfase een prachtige aanval met een goal.
United klom door de zege naar de derde plaats van de Premier League. De club kwam in punten gelijk met Newcastle United, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld dan die club.
Donny van de Beek mocht voor de tweede keer dit seizoen aan de aftrap verschijnen voor United in de Premier League. Hij viel vlak voor rust geblesseerd uit na een ongelukkige botsing met Marcos Senesi. De oud-verdediger van Feyenoord gleed uit en raakte de voormalig middenvelder van Ajax hard op zijn rechterknie.
Tyrell Malacia bleef op de bank bij United. Zijn ploeggenoot Antony ontbrak vanwege een blessure.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
19 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
19 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
20 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
20 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
22 uur geleden