Trainer Ten Hag wil het niet over Manchester United hebben
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag wil met geen woord praten over een mogelijk vertrek naar Manchester United. "Ik focus mezelf op Ajax, op de landstitel en de KNVB-beker", zei hij.
Ten Hag is inmiddels de eerste keus van de clubleiding van Manchester United, weten veel Engelse media zeker. Hij heeft een goede indruk gemaakt tijdens een gesprek. De Tukker zou nog wel hebben geëist dat hij betrokken wordt bij de aankopen voor het volgende seizoen.
De 52-jarige Ten Hag staat nog tot eind volgend seizoen bij Ajax onder contract. Maar voor Manchester United zal het geen probleem zijn een afkoopsom te betalen. Een vertrek van Ten Hag zou Ajax slecht uitkomen. De kampioen heeft ook al afscheid genomen van directeur voetbalzaken Marc Overmars, na een lange periode van grensoverschrijdend gedrag.
Ten Hag wil niets kwijt over Manchester United. De trainer wil zelfs niet bevestigen dat hij al met de leiding van de Engelse topclub heeft gesproken. Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdcoach omdat interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. "We spelen volgende week de bekerfinale tegen PSV", zei Ten Hag. "Ik ga me daar op richten als jullie het niet erg vinden."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
3 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden