Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag wil het niet over Manchester United hebben

Trainer Ten Hag wil het niet over Manchester United hebben

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag wil met geen woord praten over een mogelijk vertrek naar Manchester United. "Ik focus mezelf op Ajax, op de landstitel en de KNVB-beker", zei hij.

Ten Hag is inmiddels de eerste keus van de clubleiding van Manchester United, weten veel Engelse media zeker. Hij heeft een goede indruk gemaakt tijdens een gesprek. De Tukker zou nog wel hebben geëist dat hij betrokken wordt bij de aankopen voor het volgende seizoen.

De 52-jarige Ten Hag staat nog tot eind volgend seizoen bij Ajax onder contract. Maar voor Manchester United zal het geen probleem zijn een afkoopsom te betalen. Een vertrek van Ten Hag zou Ajax slecht uitkomen. De kampioen heeft ook al afscheid genomen van directeur voetbalzaken Marc Overmars, na een lange periode van grensoverschrijdend gedrag.

Ten Hag wil niets kwijt over Manchester United. De trainer wil zelfs niet bevestigen dat hij al met de leiding van de Engelse topclub heeft gesproken. Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdcoach omdat interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. "We spelen volgende week de bekerfinale tegen PSV", zei Ten Hag. "Ik ga me daar op richten als jullie het niet erg vinden."

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

3 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

4 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

4 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden