
Trainer Ten Hag wil het niet over Manchester United hebben
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag wil met geen woord praten over een mogelijk vertrek naar Manchester United. "Ik focus mezelf op Ajax, op de landstitel en de KNVB-beker", zei hij.
Ten Hag is inmiddels de eerste keus van de clubleiding van Manchester United, weten veel Engelse media zeker. Hij heeft een goede indruk gemaakt tijdens een gesprek. De Tukker zou nog wel hebben geëist dat hij betrokken wordt bij de aankopen voor het volgende seizoen.
De 52-jarige Ten Hag staat nog tot eind volgend seizoen bij Ajax onder contract. Maar voor Manchester United zal het geen probleem zijn een afkoopsom te betalen. Een vertrek van Ten Hag zou Ajax slecht uitkomen. De kampioen heeft ook al afscheid genomen van directeur voetbalzaken Marc Overmars, na een lange periode van grensoverschrijdend gedrag.
Ten Hag wil niets kwijt over Manchester United. De trainer wil zelfs niet bevestigen dat hij al met de leiding van de Engelse topclub heeft gesproken. Manchester United is op zoek naar een nieuwe hoofdcoach omdat interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. "We spelen volgende week de bekerfinale tegen PSV", zei Ten Hag. "Ik ga me daar op richten als jullie het niet erg vinden."
Meer uit Voetbal
CHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot en met 30 juni 2027. De Amsterdamse club maakte de contractverlenging van twee seizoenen van de middenvelder maandag bekend. De voetballer zou in mei al een mondeling akkoord met de club hebben bereikt.
5 uur geledenORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.
15 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - De Braziliaanse kampioen Botafogo heeft trainer Renato Paiva ontslagen na de uitschakeling op het WK voetbal voor clubs. Botafogo verloor in de achtste finales in Philadelphia met 1-0 van Palmeiras.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.
1 dag geleden