Trainer Ten Hag vertelt Tagliafico dat belang van Ajax voor gaat
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft naar eigen zeggen voor het thuisduel van Ajax zondag met Heracles Almelo (3-0) een goed gesprek met Nícolás Tagliafico gevoerd. "Hij heeft zijn individuele belang, maar het clubbelang gaat altijd voor", zei de coach van de koploper van de Eredivisie.
Tagliafico krijgt dit seizoen weinig speeltijd van Ten Hag. Toch wilde Ajax afgelopen maand niet meewerken aan een vertrek van de Argentijnse linksback naar FC Barcelona. De Catalaanse club wilde Tagliafico alleen huren en Ajax had geen volwaardige vervanger voor hem.
Tagliafico liet afgelopen week in Argentijnse media weten dat hij teleurgesteld was in Ajax, dat hem volgens de Argentijn een transfer had ontnomen. "Maar hij kent onze belangen", counterde Ten Hag. "We spelen op drie podia. We hebben iets fantastisch voor ons liggen. Hij begrijpt het, want hij is een op en top professional. Hij is gemotiveerd en wil helpen om nieuwe titels te winnen met Ajax."
Ten Hag liet Tagliafico invallen tegen Heracles. De bij het Amsterdamse publiek populaire Argentijn werd bij ieder balcontact luid toegejuicht. Dat deed Tagliafico goed, zo liet hij na de wedstrijd weten op sociale media. "Momenten zoals vandaag bewijzen nog meer waarom onze fans zo speciaal zijn", schreef hij. "Bedankt voor de geweldige steun."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
9 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
38 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
19 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
22 uur geleden