Trainer Ten Hag vertelt Tagliafico dat belang van Ajax voor gaat
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft naar eigen zeggen voor het thuisduel van Ajax zondag met Heracles Almelo (3-0) een goed gesprek met Nícolás Tagliafico gevoerd. "Hij heeft zijn individuele belang, maar het clubbelang gaat altijd voor", zei de coach van de koploper van de Eredivisie.
Tagliafico krijgt dit seizoen weinig speeltijd van Ten Hag. Toch wilde Ajax afgelopen maand niet meewerken aan een vertrek van de Argentijnse linksback naar FC Barcelona. De Catalaanse club wilde Tagliafico alleen huren en Ajax had geen volwaardige vervanger voor hem.
Tagliafico liet afgelopen week in Argentijnse media weten dat hij teleurgesteld was in Ajax, dat hem volgens de Argentijn een transfer had ontnomen. "Maar hij kent onze belangen", counterde Ten Hag. "We spelen op drie podia. We hebben iets fantastisch voor ons liggen. Hij begrijpt het, want hij is een op en top professional. Hij is gemotiveerd en wil helpen om nieuwe titels te winnen met Ajax."
Ten Hag liet Tagliafico invallen tegen Heracles. De bij het Amsterdamse publiek populaire Argentijn werd bij ieder balcontact luid toegejuicht. Dat deed Tagliafico goed, zo liet hij na de wedstrijd weten op sociale media. "Momenten zoals vandaag bewijzen nog meer waarom onze fans zo speciaal zijn", schreef hij. "Bedankt voor de geweldige steun."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
8 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
18 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geleden