Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag van Ajax wint Rinus Michels Award

Trainer Ten Hag van Ajax wint Rinus Michels Award

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft de Rinus Michels Award van het afgelopen seizoen gewonnen. Dat deed hij voor de tweede keer als coach van Ajax. Ook bij FC Utrecht werd de voormalig speler van onder meer FC Twente al eens uitgeroepen tot de beste trainer van de Eredivisie.

Het afgelopen seizoen won Ten Hag met Ajax het kampioenschap en de beker, de zogenoemde dubbel. De andere genomineerden waren Henk Fräser (Sparta), Sjors Ultee (Fortuna Sittard), Fred Grim (RKC Waalwijk) en Thomas Letsch (Vitesse).

Dick Advocaat kreeg de oeuvreprijs toegewezen, voor zijn gehele loopbaan. Hij nam aan het einde van vorig seizoen afscheid van Feyenoord, maar werd korte tijd later bondscoach van Irak. De oeuvreprijs wordt niet ieder jaar uitgereikt. Eerder viel hij ten deel aan onder meer Louis van Gaal, Johan Cruijff, Foppe de Haan, Kees Rijvers en Leo Beenhakker.

Henk de Jong werd gekozen tot beste trainer van de Keuken Kampioen Divisie. Hij promoveerde met Cambuur naar de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

4 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

4 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

5 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

6 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

7 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

7 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

7 uur geleden