Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag mist Antony tegen Leeds United

Trainer Ten Hag mist Antony tegen Leeds United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan woensdagavond in de competitiewedstrijd tegen Leeds United niet beschikken over Antony. De Braziliaanse aanvaller, afgelopen zomer overgekomen van Ajax, raakte afgelopen weekend geblesseerd tegen Crystal Palace.

"Antony is er woensdag niet bij, dus we moeten dat zien op te lossen", zei Ten Hag, die ook Anthony Martial en Scott McTominay moet missen tegen Leeds. "Ik ben de trainer en moet kijken naar de spelers die beschikbaar zijn. We hebben veel goede spelers in de selectie die niet altijd in de basis staan. Ik zal dus anderen de kans geven om het te laten zien."

Ten Hag moet Casemiro missen vanwege een schorsing van drie duels. "Na de wedstrijd mag ik niet klagen over het feit dat Casemiro en Martial er niet bij waren. Nee, we moeten winnen. De selectie moet presteren en wedstrijden winnen, ongeacht wie er op het veld staan."

Derde plaats

United is opgeklommen naar de derde plaats in de Premier League. Leeds is de nummer 17. Maandag ontsloeg de degradatiekandidaat trainer Jesse Marsch.

United - Leeds begint woensdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

1 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

1 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

2 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

5 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

6 uur geleden
Rode kaart voor NEC'er Ouaissa geseponeerd

NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.

6 uur geleden
Nederlands elftal sluit jaar af op plek 7 van FIFA-ranking

ZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.

7 uur geleden