Trainer Ten Hag kan leven met gelijkspel van Manchester United
ISTANBUL (ANP) - Trainer Erik ten Hag was na het gelijkspel van Manchester United tegen Fenerbahçe in de Europa League (1-1) niet erg ontevreden. "Het was een leuke wedstrijd tussen twee goede ploegen", zei hij. "Dit had gemakkelijk een finale kunnen zijn."
Manchester United heeft na drie duels nog steeds niet gewonnen in de Europa League, na eerdere gelijke spelen tegen FC Twente (1-1) en FC Porto (3-3). "We hadden de kans om hier te winnen", zei Ten Hag, doelend op een grote mogelijkheid voor Marcus Rashford. "Maar na twee uitduels moeten we nu onze thuiswedstrijden gaan winnen."
Ten Hag was zijn doelman André Onana dankbaar. "We weten hoe goed hij kan zijn. Zijn reddingen op doelpogingen van Youssef En-Nesyri waren fantastisch", zei de coach, die Noussair Mazraoui als aanvallende middenvelder opstelde. "We hebben problemen op die positie en ik wist dat hij dit kon."
Manchester United speelt zondag een uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. De club staat na acht speelronden op de twaalfde plaats van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
5 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
11 uur geleden