Trainer Ten Hag kan leven met gelijkspel van Ajax bij AZ
ALKMAAR (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan leven met het gelijkspel van Ajax tegen AZ (2-2). "Ik denk dat dit best een goede uitslag is", zei hij. "We houden het stuur nog steeds in handen, wat er ook gebeurt bij Feyenoord tegen PSV."
Ajax gaat als koploper de laatste twee speelronden in. Maar PSV kan het verschil met een zege op Feyenoord wel terugbrengen tot 2 punten. "We moeten maar even afwachten wat daar gebeurt, maar we bepalen zelf hoe deze titelrace afloopt", zei Ten Hag.
"We begonnen goed en domineerden ook zonder dat we al te veel kansen kregen", vervolgde Ten Hag. "Brobbey maakt een goede goal. Maar in de tweede helft deden we het een stuk minder. En dan geven we ook nog twee doelpunten makkelijk weg. Dat mag natuurlijk niet. Ik ben wel blij hoe we ons dan weer oprichtten. We gingen toch weer voor die 2-2. En Álvarez scoort ook. Dat kan een heel belangrijk doelpunt voor ons zijn."
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP/AFP) - Het Argentijnse voetbalelftal is na het verliezen van de WK-finale tegen Spanje feestelijk onthaald bij terugkomst in eigen land. Duizenden fans trotseerden de kou en regen in hoofdstad Buenos Aires om de onttroonde wereldkampioen te verwelkomen en bedanken. Lionel Messi zat niet in het vliegtuig. Hij reisde vanuit New Jersey naar Miami, waar hij woont.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP/DPA) - Meer dan een miljoen mensen hebben maandag wereldkampioen Spanje toegejuicht tijdens een parade in een open bus door Madrid. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente, die zondag de WK-finale van Argentinië won, wordt gehuldigd bij het Plaza de Cibeles, waar naar schatting 120.000 mensen op af zijn gekomen.
16 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een aanklager aangesteld om onderzoek te doen naar het opstootje na afloop van de door Spanje gewonnen WK-finale tegen Argentinië. Spanje won de finale na een verlenging met 1-0.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van middenvelder Hwang In-beom. De 29-jarige Zuid-Koreaanse international vertrekt per direct naar de Portugese landskampioen FC Porto. Hij had nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
17 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft zondag vanwege meningsverschillen met wereldvoetbalbond FIFA geweigerd om naar de WK-finale tussen Spanje en Argentinië te gaan. Het zou gaan om meningsverschillen over tuchtprocedures, de logistiek rond de arbitrage en de organisatie van de wedstrijden. Dat meldde een bron aan persbureau Reuters.
17 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi noemt de pijn van het verliezen van de WK-finale tegen Spanje enorm. "Deze wond heeft tijd nodig om te genezen", schreef hij op Instagram een dag na de nederlaag.
18 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De Spaanse koning Felipe VI heeft de nationale voetbalploeg van zijn land bedankt na de gewonnen WK-finale tegen Argentinië van zondag. "Als ons nationale team speelt, spelen we allemaal mee. Als jullie winnen, winnen jullie voor heel Spanje", zei de koning maandag tijdens een receptie voor de selectie van bondscoach Luis de la Fuente in Madrid.
19 uur geleden