Trainer Ten Hag gelooft in snelle ommekeer United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag gelooft dat Manchester United weer op korte termijn gaat presteren. "We weten allemaal wat mijn spelers kunnen", blikte hij vooruit op het uitduel van zaterdag met Fulham. "Ik ben er verantwoordelijk voor dat hun kwaliteiten er weer uitkomen."
Ten Hag krijgt de laatste weken veel kritiek op de resultaten en het spel van United. Zijn ploeg staat slechts achtste in de Premier League, met 11 punten minder dan koploper Tottenham Hotspur. United staat derde in de poule van de Champions League en verloor woensdag kansloos van Newcastle United (0-3) in de League Cup.
"We moeten winnen", zei Ten Hag over het uitduel met Fulham. "Dat is duidelijk. Daar loop ik niet voor weg. Maar mijn spelers zijn sterk. Ze azen op revanche, net als deze manager."
Raphaël Varane keert terug in de selectie van United. Achter de naam van grieperige Victor Lindelöf staat nog een vraagteken. Casemiro heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens het bekerduel met Newcastle United. De middenvelder is de komende duels niet inzetbaar.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
46 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
7 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
19 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
22 uur geleden