Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag gelooft in snelle ommekeer United

Trainer Ten Hag gelooft in snelle ommekeer United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag gelooft dat Manchester United weer op korte termijn gaat presteren. "We weten allemaal wat mijn spelers kunnen", blikte hij vooruit op het uitduel van zaterdag met Fulham. "Ik ben er verantwoordelijk voor dat hun kwaliteiten er weer uitkomen."

Ten Hag krijgt de laatste weken veel kritiek op de resultaten en het spel van United. Zijn ploeg staat slechts achtste in de Premier League, met 11 punten minder dan koploper Tottenham Hotspur. United staat derde in de poule van de Champions League en verloor woensdag kansloos van Newcastle United (0-3) in de League Cup.

"We moeten winnen", zei Ten Hag over het uitduel met Fulham. "Dat is duidelijk. Daar loop ik niet voor weg. Maar mijn spelers zijn sterk. Ze azen op revanche, net als deze manager."

Raphaël Varane keert terug in de selectie van United. Achter de naam van grieperige Victor Lindelöf staat nog een vraagteken. Casemiro heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens het bekerduel met Newcastle United. De middenvelder is de komende duels niet inzetbaar.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

23 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

23 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

23 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden