Trainer Ten Hag gaat niet in op geruchten over Manchester United
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax wil niet reageren op Engelse mediaberichten dat Manchester United hem bovenaan een lijstje met mogelijke coaches voor het komende seizoen heeft gezet. "Ik ben nu met Ajax bezig", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op."
Ten Hag staat nog tot volgend jaar zomer onder contract bij Ajax, met wie hij de afgelopen jaren aansluiting met de Europese subtop vond. Maar het moment lijkt aan het einde van het seizoen daar om naar een grote club in het buitenland te vertrekken. Bij Ajax moet hij in het nieuwe voetbaljaar waarschijnlijk weer gedeeltelijk overnieuw beginnen. De kampioen moet spelers verkopen om de begroting weer op orde te brengen
Bij Manchester United valt veel te winnen, na een paar tegenvallende jaren. De Engelse club met grote financiële slagkracht is op zoek naar een opvolger voor Ralf Rangnick, die aan het einde van het seizoen vertrekt.
De 52-jarige Ten Hag wil niet zeggen dat hij zijn contract bij Ajax zeker gaat uitdienen. "Maar als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst. Verder richt ik me nu vooral op het heden", zei hij. "De weg in de Champions League is na onze nederlaag tegen Benfica gesloten. Maar er staan nog twee wegen volledig open", doelde hij op de kampioensrace in de Eredivisie en de bekerfinale van 17 april tegen PSV.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
13 uur geleden