Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag gaat niet in op geruchten over Manchester United

Trainer Ten Hag gaat niet in op geruchten over Manchester United

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax wil niet reageren op Engelse mediaberichten dat Manchester United hem bovenaan een lijstje met mogelijke coaches voor het komende seizoen heeft gezet. "Ik ben nu met Ajax bezig", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Feyenoord. "Daar concentreer ik me nu volledig op."

Ten Hag staat nog tot volgend jaar zomer onder contract bij Ajax, met wie hij de afgelopen jaren aansluiting met de Europese subtop vond. Maar het moment lijkt aan het einde van het seizoen daar om naar een grote club in het buitenland te vertrekken. Bij Ajax moet hij in het nieuwe voetbaljaar waarschijnlijk weer gedeeltelijk overnieuw beginnen. De kampioen moet spelers verkopen om de begroting weer op orde te brengen

Bij Manchester United valt veel te winnen, na een paar tegenvallende jaren. De Engelse club met grote financiële slagkracht is op zoek naar een opvolger voor Ralf Rangnick, die aan het einde van het seizoen vertrekt.

De 52-jarige Ten Hag wil niet zeggen dat hij zijn contract bij Ajax zeker gaat uitdienen. "Maar als manager ben ik al wel bezig met ons elftal voor de toekomst. Verder richt ik me nu vooral op het heden", zei hij. "De weg in de Champions League is na onze nederlaag tegen Benfica gesloten. Maar er staan nog twee wegen volledig open", doelde hij op de kampioensrace in de Eredivisie en de bekerfinale van 17 april tegen PSV.

Meer uit Voetbal

Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

1 uur geleden
FC Utrecht-spits Haller in selectie Ivoorkust voor Afrika Cup

YAMOUSSOUKRO (ANP) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller is opgenomen in de selectie van Ivoorkust voor de Afrika Cup. De voetbalbond van het West-Afrikaanse land heeft de selectie bekendgemaakt, met Haller als enige speler uit de Eredivisie.

2 uur geleden
Mensenrechtenorganisatie dient klacht in tegen FIFA-baas om Trump

LONDEN (ANP/AFP) - Mensenrechtenorganisatie FairSquare heeft bij de ethische commissie van de FIFA een klacht ingediend tegen voorzitter Gianni Infantino van de wereldvoetbalbond. Hij wordt ervan beschuldigd zijn neutraliteitsplicht te hebben geschonden ten gunste van de Amerikaanse president Donald Trump.

2 uur geleden
Messi voor de tweede keer meest waardevolle speler in MLS

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.

5 uur geleden
Ajax wil tegen Qarabag 'heel graag van heel vervelende nul af'

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.

8 uur geleden
Gehavend Real Madrid onder druk voor duel met Manchester City

MADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.

8 uur geleden
ArenA heeft aangifte gedaan na vuurwerk bij Ajax - FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.

10 uur geleden