Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag blijft kritisch op winnend Ajax

Trainer Ten Hag blijft kritisch op winnend Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag had alle reden om te juichen na de eenvoudige uitzege van Ajax bij PEC Zwolle (0-2). Maar dat deed hij niet. "Ik vond dat we niet voor de volle 100 procent scherp waren", mopperde hij. "En dat is niet goed, want zoals je weet willen we iedere wedstrijd beter worden."

Toch vergrootte Ajax de voorsprong op naaste concurrent PSV tot 8 punten. De Amsterdammers hebben ook nog eens een wedstrijd minder gespeeld en een veel beter doelsaldo dan de formatie uit Eindhoven. "Maar wij moeten niet naar de concurrentie kijken", zei Ten Hag. "We moeten de lat voor onszelf steeds hoger leggen."

Ten Hag vestigde in Zwolle een persoonlijk record. Geen trainer van Ajax vierde meer punten, overwinningen en doelpunten in zijn eerste honderd competitiewedstrijden met Ajax. "Natuurlijk is dat leuk", zei hij. "Ook omdat we ieder jaar nieuw moeten beginnen. Het is lastig om steeds door te selecteren als goede spelers steeds vertrekken. Zo'n record is leuk, maar het gaat er om dat we succesvol blijven en tastbare prijzen met ons team winnen."

Ongelukkige wedstrijd

Sébastien Haller, aangetrokken voor 22,5 miljoen euro, speelde een ongelukkige wedstrijd tegen PEC Zwolle. "Het is gissen of dat komt omdat hij Europees steeds niet mee mag doen", zei Ten Hag. "Maar hij is bij ons begonnen als een komeet en speelt nu even wat minder. Ik maak me geen zorgen. Ik ken hem, hij is onverstoorbaar."

Ten Hag was ook kritisch op Devyne Rensch. "Ik heb vaak gezegd hoe goed hij het doet", zei hij. "Maar bij een stand van 0-0 geeft hij wel een kans weg. Dat mag niet. Gelukkig was het de enige kans die we toegestaan hebben aan PEC Zwolle. Maar hij moet hier wel van leren."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

3 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

3 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

21 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden