Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag blijft kritisch op winnend Ajax

Trainer Ten Hag blijft kritisch op winnend Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag had alle reden om te juichen na de eenvoudige uitzege van Ajax bij PEC Zwolle (0-2). Maar dat deed hij niet. "Ik vond dat we niet voor de volle 100 procent scherp waren", mopperde hij. "En dat is niet goed, want zoals je weet willen we iedere wedstrijd beter worden."

Toch vergrootte Ajax de voorsprong op naaste concurrent PSV tot 8 punten. De Amsterdammers hebben ook nog eens een wedstrijd minder gespeeld en een veel beter doelsaldo dan de formatie uit Eindhoven. "Maar wij moeten niet naar de concurrentie kijken", zei Ten Hag. "We moeten de lat voor onszelf steeds hoger leggen."

Ten Hag vestigde in Zwolle een persoonlijk record. Geen trainer van Ajax vierde meer punten, overwinningen en doelpunten in zijn eerste honderd competitiewedstrijden met Ajax. "Natuurlijk is dat leuk", zei hij. "Ook omdat we ieder jaar nieuw moeten beginnen. Het is lastig om steeds door te selecteren als goede spelers steeds vertrekken. Zo'n record is leuk, maar het gaat er om dat we succesvol blijven en tastbare prijzen met ons team winnen."

Ongelukkige wedstrijd

Sébastien Haller, aangetrokken voor 22,5 miljoen euro, speelde een ongelukkige wedstrijd tegen PEC Zwolle. "Het is gissen of dat komt omdat hij Europees steeds niet mee mag doen", zei Ten Hag. "Maar hij is bij ons begonnen als een komeet en speelt nu even wat minder. Ik maak me geen zorgen. Ik ken hem, hij is onverstoorbaar."

Ten Hag was ook kritisch op Devyne Rensch. "Ik heb vaak gezegd hoe goed hij het doet", zei hij. "Maar bij een stand van 0-0 geeft hij wel een kans weg. Dat mag niet. Gelukkig was het de enige kans die we toegestaan hebben aan PEC Zwolle. Maar hij moet hier wel van leren."

Meer uit Voetbal

Noren beklagen zich: bal zou bij 1-1 kabel hebben geraakt

MIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.

2 uur geleden
Bellingham leidt Engeland met twee treffers ook langs Noorwegen

MIAMI (ANP) - Engeland heeft voor de vierde keer de halve finale op het wereldkampioenschap voetbal bereikt. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel rekende onder warme omstandigheden in Miami na verlenging af met Noorwegen, dat op de mondiale titelstrijd nog niet eerder in de kwartfinale stond. Het werd 2-1.

2 uur geleden
Argentijn overleden die aan basis stond van invoering rode kaart

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Argentijnse voetballer Antonio Rattín is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat meldt zijn oude werkgever Boca Juniors.

5 uur geleden
Saliba en Upamecano doen rustig aan richting duel met Spanje

BOSTON (ANP/AFP) - William Saliba en Dayot Upamecano hebben zaterdag tijdens de training van de Franse voetballers wat rust gekregen in aanloop naar de halve finale op het wereldkampioenschap tegen Spanje. Saliba heeft last van terugkerende rugpijn en Upamecano herstelt van een voetblessure. De gezondheid van het Franse centrale verdedigingsduo baart de technische staf geen zorgen.

5 uur geleden
Engeland in kwartfinale tegen Noren met Stones en Madueke

MIAMI (ANP) - Engeland begint de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Noorwegen met twee wijzigingen in het basiselftal. In vergelijking met de met 3-2 gewonnen achtste finale tegen Mexico keert John Stones terug in de ploeg. De verdediger vervangt Jarell Quansah, die voor twee wedstrijden is geschorst.

5 uur geleden
FIFA-baas Infantino 'overweegt' uitbreiding WK naar 64 landen

NEW YORK (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA kan zich een verdere uitbreiding van het WK voetbal naar 64 landen goed voorstellen en zegt dat het idee na dit toernooi "zeker" overwogen moet worden. "De hele wereld moet kunnen dromen van het WK, niet alleen Europa en Zuid-Amerika," zei Infantino tegen de Zwitserse website Blue Sport.

8 uur geleden
Van Bronckhorst ziet Slot wel zitten als bondscoach Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst van Feyenoord vindt Arne Slot een geschikte opvolger van Ronald Koeman als bondscoach van het Nederlands elftal. Dat zei hij op een door ESPN uitgezonden persconferentie na de met 3-1 gewonnen oefenwedstrijd tegen Club Brugge.

11 uur geleden