Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag blijft kritisch op winnend Ajax

Trainer Ten Hag blijft kritisch op winnend Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag had alle reden om te juichen na de eenvoudige uitzege van Ajax bij PEC Zwolle (0-2). Maar dat deed hij niet. "Ik vond dat we niet voor de volle 100 procent scherp waren", mopperde hij. "En dat is niet goed, want zoals je weet willen we iedere wedstrijd beter worden."

Toch vergrootte Ajax de voorsprong op naaste concurrent PSV tot 8 punten. De Amsterdammers hebben ook nog eens een wedstrijd minder gespeeld en een veel beter doelsaldo dan de formatie uit Eindhoven. "Maar wij moeten niet naar de concurrentie kijken", zei Ten Hag. "We moeten de lat voor onszelf steeds hoger leggen."

Ten Hag vestigde in Zwolle een persoonlijk record. Geen trainer van Ajax vierde meer punten, overwinningen en doelpunten in zijn eerste honderd competitiewedstrijden met Ajax. "Natuurlijk is dat leuk", zei hij. "Ook omdat we ieder jaar nieuw moeten beginnen. Het is lastig om steeds door te selecteren als goede spelers steeds vertrekken. Zo'n record is leuk, maar het gaat er om dat we succesvol blijven en tastbare prijzen met ons team winnen."

Ongelukkige wedstrijd

Sébastien Haller, aangetrokken voor 22,5 miljoen euro, speelde een ongelukkige wedstrijd tegen PEC Zwolle. "Het is gissen of dat komt omdat hij Europees steeds niet mee mag doen", zei Ten Hag. "Maar hij is bij ons begonnen als een komeet en speelt nu even wat minder. Ik maak me geen zorgen. Ik ken hem, hij is onverstoorbaar."

Ten Hag was ook kritisch op Devyne Rensch. "Ik heb vaak gezegd hoe goed hij het doet", zei hij. "Maar bij een stand van 0-0 geeft hij wel een kans weg. Dat mag niet. Gelukkig was het de enige kans die we toegestaan hebben aan PEC Zwolle. Maar hij moet hier wel van leren."

Meer uit Voetbal

Hekkensluiter Willem II ontslaat trainer Stegeman

TILBURG (ANP) - Willem II heeft trainer John Stegeman ontslagen om de slechte resultaten in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Tilburg in een bericht op de website. Willem II staat na negen speelronden op de laatste plaats met slechts 2 punten.

30 minuten geleden
Spurs boeken tegen Coventry eerste seizoenszege Premier League

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de zevende speelronde van de Premier League eindelijk zijn eerste overwinning geboekt. De ploeg van de internationals Micky van de Ven en Jan Paul van Hecke won in het eigen stadion met 3-1 van Coventry City. De Spurs verlieten dankzij de verdiende 3 punten de laatste plaats en staan nu zelfs boven Coventry op de zestiende plaats.

10 uur geleden
Barcelona-coach ziet De Jong als optie achterin voor duel met PSG

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona ziet de herstelde middenvelder Frenkie de Jong als een van de opties achterin tijdens de uitwedstrijd in de Champions League tegen Paris Saint-Germain van dinsdag. De Catalaanse ploeg mist verdedigers Eric García, Jules Koundé en Andreas Christensen in Parijs.

13 uur geleden
Politie klaagt 23 fans Hajduk Split aan voor nazistische leuzen

ZAGREB (ANP/AFP) - De politie in Kroatië heeft 23 supporters van Hajduk Split aangeklaagd, omdat zij voorafgaand aan de wedstrijd vorige week donderdag tegen Ajax nazistische en antisemitische leuzen scandeerden. Leden van de harde kern riepen tijdens een mars op weg naar het stadion leuzen als 'verpletter de Joden' en 'sta op Adolf Hitler'.

16 uur geleden
Semenyo acht weken uitgeschakeld bij ManCity door beenblessure

MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City moet het acht weken zonder aanvaller Antoine Semenyo stellen. Dat zei Manchester City-trainer Enzo Maresca op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen AEK Athene van dinsdag.

19 uur geleden
Wiegman blijft bondscoach Engelse voetbalsters tot en met EK 2029

LONDEN (ANP) - Sarina Wiegman blijft langer bondscoach van de Engelse voetbalsters. De 56-jarige Wiegman lag vast tot en met het WK van 2027 en heeft een nieuw contract getekend tot en met het EK van 2029.

21 uur geleden
Real Madrid via fraaie treffers Güler en Mbappé langs Sevilla

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.

1 dag geleden