Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag baalt van gelijkspel Manchester United

Trainer Ten Hag baalt van gelijkspel Manchester United

ISTANBUL (ANP) - Trainer Erik ten Hag baalde van het gelijkspel van Manchester United bij Galatasaray in de Champions League (3-3). "We hadden de wedstrijd in handen", zei hij vlak na het duel in Istanbul. "We speelden ook goed, maar dan moet je ook 3 punten pakken. Dat hebben we niet gedaan. Ik moet ook constateren dat we niet goed hebben verdedigd."

United verspeelde een voorsprong van 1-3. Hakim Ziyech was de grote man bij Galatasaray, met twee doelpunten en een assist. Hij werd eenmaal geholpen door doelman André Onana, zijn oude ploeggenoot bij Ajax. De keeper uit Kameroen ging niet voor de eerste keer dit seizoen in de fout. Maar Ten Hag besloot hem niet af te vallen tijdens de persconferentie. "Iedere tegentreffer heeft zijn eigen verhaal", zei hij.

"Maar ik ben verantwoordelijk voor deze ploeg", zei Ten Hag. "We zijn bezig met een proces. We gaan vooruit en brengen verbeteringen aan, dus dat is erg hoopvol. We gaan de goede kant op. Ik weet waar we heen moeten en de stappen die we zetten zullen ons op de lange termijn succesvol maken."

Manchester United staat na het gelijkspel laatste in de poule en moet vrezen voor uitschakeling in de Champions League. De club sluit de groepsfase op 12 december af met een thuiswedstrijd tegen Bayern München, dat al zeker is van een plaats in de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

13 minuten geleden
De Jong terug in selectie van Barcelona voor duel in Newcastle

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.

29 minuten geleden
Benfica ontslaat trainer Lage, Mourinho genoemd als opvolger

LISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.

2 uur geleden
Messi neemt sportieve wraak op Sounders met doelpunt en assist

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft opnieuw een hoofdrol gespeeld. De 38-jarige Argentijn stond met een doelpunt en een assist aan de basis van een 3-1-overwinning van Inter Miami op Seattle Sounders. Het duel in de Major League Soccer (MLS) was beladen nadat de finale van de Leagues Cup tussen beide clubs onlangs nog op vechtpartijen was uitgelopen.

2 uur geleden
Vitesse pakt bij RKC Waalwijk eerste punt in de competitie

WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.

13 uur geleden
PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

14 uur geleden
PSV'er Veerman: leek wel of we bang waren om de bal te vragen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman was na de thuisnederlaag van PSV tegen Union in de Champions League (1-3) kritisch op zijn ploeg. "Het leek wel of we bang waren om de bal te vragen. Dan krijg je dat mensen met de bal gaan lopen en dan duurt het allemaal veel te lang. Het was gewoon niet goed vandaag", zei de middenvelder tegen Ziggo Sport.

15 uur geleden