Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag baalt van gelijkspel Manchester United

Trainer Ten Hag baalt van gelijkspel Manchester United

ISTANBUL (ANP) - Trainer Erik ten Hag baalde van het gelijkspel van Manchester United bij Galatasaray in de Champions League (3-3). "We hadden de wedstrijd in handen", zei hij vlak na het duel in Istanbul. "We speelden ook goed, maar dan moet je ook 3 punten pakken. Dat hebben we niet gedaan. Ik moet ook constateren dat we niet goed hebben verdedigd."

United verspeelde een voorsprong van 1-3. Hakim Ziyech was de grote man bij Galatasaray, met twee doelpunten en een assist. Hij werd eenmaal geholpen door doelman André Onana, zijn oude ploeggenoot bij Ajax. De keeper uit Kameroen ging niet voor de eerste keer dit seizoen in de fout. Maar Ten Hag besloot hem niet af te vallen tijdens de persconferentie. "Iedere tegentreffer heeft zijn eigen verhaal", zei hij.

"Maar ik ben verantwoordelijk voor deze ploeg", zei Ten Hag. "We zijn bezig met een proces. We gaan vooruit en brengen verbeteringen aan, dus dat is erg hoopvol. We gaan de goede kant op. Ik weet waar we heen moeten en de stappen die we zetten zullen ons op de lange termijn succesvol maken."

Manchester United staat na het gelijkspel laatste in de poule en moet vrezen voor uitschakeling in de Champions League. De club sluit de groepsfase op 12 december af met een thuiswedstrijd tegen Bayern München, dat al zeker is van een plaats in de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

6 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

9 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

11 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

11 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

11 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

16 uur geleden