Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag baalt van gelijkspel Manchester United

Trainer Ten Hag baalt van gelijkspel Manchester United

ISTANBUL (ANP) - Trainer Erik ten Hag baalde van het gelijkspel van Manchester United bij Galatasaray in de Champions League (3-3). "We hadden de wedstrijd in handen", zei hij vlak na het duel in Istanbul. "We speelden ook goed, maar dan moet je ook 3 punten pakken. Dat hebben we niet gedaan. Ik moet ook constateren dat we niet goed hebben verdedigd."

United verspeelde een voorsprong van 1-3. Hakim Ziyech was de grote man bij Galatasaray, met twee doelpunten en een assist. Hij werd eenmaal geholpen door doelman André Onana, zijn oude ploeggenoot bij Ajax. De keeper uit Kameroen ging niet voor de eerste keer dit seizoen in de fout. Maar Ten Hag besloot hem niet af te vallen tijdens de persconferentie. "Iedere tegentreffer heeft zijn eigen verhaal", zei hij.

"Maar ik ben verantwoordelijk voor deze ploeg", zei Ten Hag. "We zijn bezig met een proces. We gaan vooruit en brengen verbeteringen aan, dus dat is erg hoopvol. We gaan de goede kant op. Ik weet waar we heen moeten en de stappen die we zetten zullen ons op de lange termijn succesvol maken."

Manchester United staat na het gelijkspel laatste in de poule en moet vrezen voor uitschakeling in de Champions League. De club sluit de groepsfase op 12 december af met een thuiswedstrijd tegen Bayern München, dat al zeker is van een plaats in de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

8 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

11 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

12 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

12 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

23 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

1 dag geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden